Şimdi Yer Ayırtın

Sanal Takımlar için Ekip Kurma

Küreselleşme küresel mobil işgücünde bir artış sağlamıştır. Covid19'dan önce bile, uzaktan çalışanların sayısının 2023 yılına kadar küresel iş gücünün %43'üne kadar yükseleceği tahmin ediliyordu. Ekip etkililiği, ister uzaktan ister yüz yüze olsun, aynı prensiplere sahiptir. Uzaktan çalışan ekipler, konu etkili iletişim, motivasyon, paylaşılan kültür ve bağlanabilirlik olduğunda zorluklarla karşılaşmaktadır. Etkili bir ekip, oyun kurallarını belirleyen yetenekli bir lider ve evden çalışırken bile olumlu ekip dinamiklerini geliştiren iletişim kanalları tarafından yönlendirilir.

Book a Demo

Eğlenin! İlginiz canlı kalsın, İşbirliği yapın, Bağlanın

Etkili iletişim protokolü oluşturmak ve doğru iletişim araçlarını seçmek gereklidir. İş ile ilgili konularda iletişim kurmak için bağlantı kurmanın ötesinde, uzaktan çalışan ekipler ortak kültür ve bağlantı geliştirmek için birlikte eğlenmenin yollarını bulmalıdır. Uzaktan çalışanları bir araya getiren bir takım ekip oluşturma faaliyetleri geliştirdik. Ekibimiz bu çözümleri canlı bir video akışı ile kolaylaştırmaktadır. Ödüllü teknoloji aracımız Go Team, bu kez yeni bir yüzle, Go Remote ile karşımıza çıkıyor. Kişiselleştirilebilir testler, fotoğraf ve video meydan okumarıyla, genellikle eğlenceli oyun planı, uzaktan çalışan ekibinizin tüm üyelerinin ilgisini canlı tutacak, işbirliği ve bağlantı ruhunu teşvik edecektir. Ayrıca, popüler Escape the Mob'un sanal ekipler için kullanılabilir olduğunu biliyor muydunuz? Gerçekten ilgi çekici bir deneyim için ekibinizle sanal bir günlük geziye çıkın ve Go Explore ile bir sanat galerisine veya müzeye gidin. Ya da Race Around the World ile ekibinizle dünya etrafında sanal bir tur atın. Katılımcılar sanal olarak farklı ülkeleri ziyaret edecek ve seçtikleri destinasyonla ilgili eğlenceli görevleri tamamlayacaklardır. Zorlu sınavlar ve bulmacalar, kolektif bilgilerini artırırken kesinlikle herkesin ilgisini canlı tutacaktır.

Motivasyon ve Katılım İçin Yaratıcılık

Düzenli günlük yaşamlarının dışına çıkartarak ve hayal dünyalarına adım attırarak ekibinizin yaratıcılığını artırın. Eğlenceli ve ilgi çekici bir deneyim için, kolaylaştırıcılarımızın birlikte bir film oluşturarak, bir gazete yayınlayarak veya bilinen bir videoya dublaj yaparak ekibinize canlı video akışı aracılığıyla rehberlik etmesine izin verin. Yaratıcı ekip kurma aktiviteleri sunan uzmanlık deneyimimizi sanal ekip kurma çalışmalarına uyguluyoruz. Yöneticilerimiz çevrimiçi olacak, eyleme rehberlik edecek ve kahkahaları sonuna kadar paylaşacaklar!

Refah, Öğrenme ve Bağlantılılık İçin Müzik

Müzikal etkinlikler duygusal, düşündürücü ve faydalıdır. Müzikal sürece daldırma yoluyla insanlar beyinlerini farklı bir moda geçirirler ve yeni beceriler keşfedildikçe yeni nörolojik bağlantılar kurarlar. Özellikle uzaktan çalışan ekipler için bir dizi müzikal ekip kurma etkinliği tasarladık. Ekibinizin Haka dansını canlı video akışı üzerinden uzman yönetici tarafından uzaktan yönlendirdiğini hayal edin. Eğlenceli! Ev ofisinizin konforunda bir koro olarak birlikte şarkı söyleyin. Neşeli! Ritmik sesin kişilerarası etkileşimleri artıran beyin dalgalarını senkronize etme gücüne sahip olduğunu biliyor muydunuz? Uzaktan ekip aktivitemiz olan Funk the Kitchen etkinliğimizi deneyin. Senkronize edici!

Pozitif Refah İçin Sağlıklı Kalmak

Sağlıklı çalışanlar daha mutlu ve daha üretkendir. Uzaktan çalışanların en çok şikayet ettiği konular, daha fazla saat çalışmaları, mola vermemeleri ve ev ile iş-yaşam dengesi arasında açık bir ayrım yapamamalarıdır. Uzaktan refah programlarımız, herhangi bir cihazdan, dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerden kolayca erişilebilen rehberli meditasyon içerir. Ekibinize, meditasyonun getirdiği beceri ve uygulamalarla yaşamın iniş ve çıkışlarıyla başa çıkacak daha donanımlı araçlar verin. Heyecan için Go Fit'i deneyin! Çeşitli zamanlanmış fitness antrenmanları, refah sınavları ve komik uzaktan ekip video meydan okumaları ile bu enerji artırıcı oyun, tüm yetenek seviyeleri için uygundur.

Birlikte Sanal Olarak Öğrenin

Sanal ekip öğrenimi, iş oyunları seçeneklerimizle desteklenir. Çığır açan Peak Performance'ın Everest'e kadar bir keşif gezisine çıkarttığı ekip oyunumuz üyeleri evden çalışan ekipler için uygundur. Bu program sayesinde, ekibiniz çevik, yüksek performanslı bir ekip olmanın ne anlama geldiğini daha iyi anlayacak! Uzaktan çalışan ekibinizle stratejik planlama ve ekip çalışmasını geliştirmek için Heroes of Troy'un sanal sürümünü deneyin. Ve patlayıcı etkisi yaratan tekrarlamalı öğrenme deneyimi için, çığır açan ekip kurma aktivitemiz The Infinite Loop'un sanal versiyonunu hakkında bize danışın.

Ayrıca, ekibinizi motive etmek ve ilgilerini canlı tutmak için günlük çevrimiçi toplantılarınızda kullanabileceğiniz bir dizi kaynaştırma faaliyeti ve harekete geçiriciye de sahibiz. Bizimle iletişime geçin, sizinle bazı fikirlerimizi paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Başka bir şey mi arıyorsunuz? Ekip Kurma Etkinliği Aramamıza göz atın.

Karar verirken yardıma mı ihtiyacınız var? İstediğiniz çıktıları elde edebilmeniz için ekibinize özel bir şeyler düzenleyelim.

Bizimle irtibata geçin