Impact Online

Sürdürülebilir bir geleceğe doğru harekete geçin

1 - 2 Saatler
Kapalı alan
Rekabetçi / İşbirlikçi
4 - Sınırsız

Hakkımızda

Impact, 17 Sürdürülebilir Kalkınma Hedefine (SKH) odaklanan uzaktan bir ekip kurma etkinliğidir. Katılımcılar oyuna bir konferans aracı aracılığıyla katılırlar. Özel olarak tasarlanmış uygulama, ekipleri her biri SKH'lerden biriyle benzersiz bir şekilde ilişkili olan bir dizi ilgi çekici görev boyunca yönlendirir. 17 SKH şunlardır: (1) Yoksulluğa Son, (2) Açlığa Son, (3) Sağlık ve Refah, (4) Nitelikli Eğitim, (5) Cinsiyet Eşitliği, (6) Temiz Su ve Sıhhi Koşullar, (7) Erişilebilir ve Temiz Enerji, (8) İnsana Yakışır İş ve Ekonomik Büyüme, (9) Sanayi, Yenilikçilik ve Altyapı, (10) Eşitsizliklerin Azaltılması, (11) Sürdürülebilir Şehir ve Yaşam Alanları, (12) Sorumlu Tüketim ve Üretim, (13) İklim Eylemi, (14) Sudaki Yaşam, (15) Karasal Yaşam, (16) Barış, Adalet ve Güçlü Kurumlar, ( 17) Hedefler için Ortaklıklar. Bilgiye dayalı sorular, bulmacalar, fotoğraf yarışmaları ve çok daha fazlası var.

Öğrenme Sonuçları

Başarılı ekipler, oyunu toplu olarak anlayarak ve çevik bir ekip stratejisi geliştirerek sınırlı bir süre içinde birlikte etkili bir şekilde çalışmayı öğrenirler. Etkili dinleme becerisini kullanabilen, net, özlü bir iletişimle görüşlerini güvenle dile getiren takımlar liderlik tablosunda üst sıralara tırmanır. Bireyler, sürdürülebilir bir gelecek için daha büyük bir etkiye nasıl katkıda bulunabileceklerini öğrenirken, kendi güçlü yanlarını ve takımlarındaki diğerlerinin becerilerinin çeşitliliğini takdir etmeyi öğrenirler.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Sonuçları

Bu etkinlikte ekibini bağış derneği olan B1G1 aracılığıyla kalıcı bir etki yaratabilirler. B1G1'in üç SKH Paketi vardır: Aktif Ekonomi, Güzel Toplum, Temiz Dünya, toplu olarak 17 SKH'nin her birini kapsar: 6 kişilik bir takımın her biri için bütçenin 30 USD civarında olmasını öneriyoruz.

remote team building

Uzaktan Çalışan Ekipler için Etkinlikler

Bu etkinlik uzaktan çalışan kişiler için tasarlanmıştır. Ekibiniz evden, başka bir bölgede bulunan ofis konumlarından ya da farklı ülkelerden çalışıyor olabilir! Temayı seviyor ancak yüz yüze ya da hibrit bir çözüm mü arıyorsunuz? Ekibiniz için bu tecrübeyi nasıl özelleştirebileceğimizi öğrenmek için bizimle irtibata geçin.

web or app Web ve Uygulama tabanlı uzaktan ekip kurma programları
Hem web üzerinden hem de uygulamada aktiviteler sunduğumuzu biliyor muydunuz? Durumunuza en uygun uzaktan programları bize danışın.


Contact Us