Flat Out Chariot Challenge

Ekipler bir savaş arabası yapıp yarıştırırlar

1 - 2 Saatler
Kapalı alan ve açık alan
Rekabetçi
20 - Sınırsız

Hakkımızda

Flat Out Chariot Challenge, iletişim becerilerini, yardımlaşmayı ve ekip üyelerinin yaratıcılığını test eden bu etkinlikte, takımlar zamana ve birbirlerine karşı tam boyutlu, antik bir Roma veya Keltik savaş arabası imal edeceklerdir. Takımlar kendilerine verilmiş olan planlara göre çalışıp ve düz bir paket halindeki malzemeleri kullanarak, kartondan bir yarış aracı - insan gücü ve makinenin uyumunu ortaya çıkaracaklardır. Etkinlik, takımların savaş arabalarını birbirlerine karşı sürat ve becerilerini test ettikleri bir yarış ve Circus Maximus zamanlarındaki gibi Gladyatör temalı bir gösteri geçidinin yapılmasıyla son bulur. Bu eğlenceli etkinlik atmosferi bütün katılımcıları yaratıcılık, yardımlaşma ve aşırıya kaçmayan tatlı bir rekabet içinde birbirlerine yakınlaştırır ve kaynaştırır.

Öğrenme Sonuçları

Chariot Challenge, zamana ve takım üyelerinin birbirlerine karşı ileri seviye bir model oluşturmaya yönelik iletişim becerilerini, işbirliğini ve yaratıcıığı test etmektedir. Ekiplerin dikkatli bir şekilde plan yapmaları ve hedeflerine ulaşmada bir bütün olarak çalışmaları gerekmektedir. Eş zamanlı olarak, savaş arabasının nihai forma kavuşması öncesinde, ekstra zorluklar ve görevlerle karşı karşıya kalacaklardır. Chariot Challenge, yaratıcılığı teşvik etmekte olup, etkileri etkinlik sonrasında da uzun süre devam edecek şekilde, mükemmel bir ortak deneyim olacaktır.

Related Testimonial

Chariot Challenge etkinliği için Satış & Etkinlik ekibinizle birlikte çalışmak gerçekten tam bir keyifti! Hem eğlenceli hem de ödülle dolu bir etkinlikti. Ekipler halen kazandıkları deneyim hakkında konuşuyorlar.

Edward W Kelley & Partners (EWKP)

Contact Us