CSR Programları

İnisiyatifler, sosyal, ekonomik ve çevresel etkiye ilişkin sorumluluk almaktadırlar.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk olarak tanımayabileceğimiz CSR, şirketin sosyal, ekonomik ve çevresel etkiler ve insan haklarına verilen öneme ilişkin değerlendirmelerde bulunmak ve bunlara yönelik sorumluluk almak için olan bir inisiyatiftir.

Catalyst takım kurma etkinliğinde, bizler, ekip kurma etkinlikleri vasıtasıyla gerçekten pozitif anlamda bir sosyal etki oluşturduğumuzu düşünüyoruz. Catalyst takım kurma etkinliği programlarının birçoğu, takımlara aynı zamanda, topluluklara yapılacak desteklere, yerel bağış çalışmaları ve çevresel projelere duyarlılık kazandıracak şekilde tasarlanmıştır. Catalyst'te aynı zamanda, basit kelimelerin ve beklentilerinizin çok ötesinde CSR etkileri yaratıyoruz. Catalyst Global'in, bir Global Bağış İnisiyatifi olan Buy1GIVE1 (ya da B1G1) ile olan yaşam boyu sürecek ortaklık yapısı, asla bir araya gelemeyeceğimiz insanların yaşamlarında gerçekten bir fark yaratmamıza olanak sağlamaktadır.B1G1, tamamen birbirine verme bağış üzerine kurulu bir dünya yaratma misyonuna sahip kar amacı gütmeyen bir kuruluş sosyal girişimdir. Dünyanın her yerinde ve herhangi biz zamanda bizim uluslararası ortaklarımızı vasıtasıyla bir Catalyst takım kurma programına katılanlar olduğunda, Catalyst Global özel olarak hazırlanmış yüksek etkiye sahip B1G1 projelerinden birini bu projeye vermektedir. Ancak bununla da kalmamakta ve B1G1 üyesi Catalyst takım kurma etkinlikleri ağı ortağı herhangi bir firma da aynı zamanda her zaman bağış konusun içeren bir program yürütebilmektedir.

B1G1 çalışmalarını mutlaka incelemenizi tavsiye ediyoruz. Alışılagelmiş bağış yöntemlerinin aksine, B1G1; benzersiz bağış hikayeleri oluşturmak amacıyla, gündelik çalışmalarına bağış faaliyetlerini de eklemek suretiyle daha fazla sosyal etki yaratan küçük ve orta ölçekli işletmelere de yardımcı olmaktadır. Her ticari işlem (ve sonuç olarak yapmş olduğunuz bütün günlük aktiviteler), 1 sent ile dahi olsa bir hayatı etkileyebilmektedir. Bu bizim için Catalyst'te, sizlerle birlikte harika işler başarmak, mükemmel oyun tasarımları yapmak, katılımcılar ve firmaları üzerine inanılmaz etkiler bırakmak şeklindeki unsurlardan oluşan "verimli bir daireyi" tamamlamak anlamına gelmektedir..

Catalyst takım kurma etkinliği programlarının birçoğu, daha fazla sosyal fayda sağlayan ve çevre konusunda pozitif bir etki sağlanmasını teşvik eden eylemlere aktif şekilde dahil olmanızı sağlamak suretiyle, istediğiniz bağış çalışması, problemli alanlar, sosyal ve çevresel projelre ve/veya NGO hareketlerinde çalışabilmenize olanak sağlayacak şekilde tasarlanabilmektedir. Burada bu etkinliklere yönelik özel oalrak tasarlnamış programlar yer almaktadır.

Size uygun en popüler programlarımıza göz atın.
Karar verme konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Başka bir şey mi arıyorsunuz?

Bizimle irtibata geçiniz

Related Articles