The Big Picture

Ekip çalışmasıyla oluşturual devasa sanat eseri

1 - 3 Saatler
Kapalı alan ve açık alan
İşbirlikçi
12 - Sınırsız

Hakkımızda

Tasarımcılarımız sizinle birlikte çalışarak, kurumsal kimliğinizi, değerlerinizi ve vermek istediğiniz kilit mesajlarınızı yansıtan çok çarpıcı bir görsel yaratırlar. Etkinlik gününde boya ve fırçalarıyla donatılmış takımlarınız gerçekten destansı boyutta bir şaheser yaratacaklardır. İhtiyaçları olan tek şey Big Picture yaklaşımıdır. Tasarımcılarımız ile birlikte yaratılmış olan görsel, katılımcı ve grup sayıları ile orantılı olarak tuvallere bölünmüştür. Gerekli her türlü araç, gereç ve kıyafet katılımcılar için sağlanmıştır. Verilen bilgiler ve Big Picture yaklaşımı içindeki yardımlaşma ve iletişim ile gruplar aralarında bilgi paylaşımı ve yardımlaşma ile her tuvali eksiksiz boyayacaklardır. Daha sonra hiçbir katılımcı görmeden bu tuvaller birleştirilecek ve Şirket yöneticileri ile tüm katılımcılar hazır olduğunda büyük açılış yapılacaktır.

Herkese büyük resmin bir parçası olduğunu hissettirmenin en ideal yollarından biridir Big Picture.

Öğrenme Sonuçları

Etkinlik öncesinde, grafik tasarımcılarımız sizin hedeflerinizi, değerlerinizi, misyonunuzu ve vizyonunuzu yansıtan bir sanat eserini tasarlamak üzere sizlerle birlikte çalışmaktadırlar. Ve o gün geldiğinde, ekibiniz de, esas itibarla gelecekteki vizyonunuzu ortaya koyan bu benzersiz sanat eserini devasa ölçekte yeniden yaratamaktadır. İstek uyandıran ölçüsü ve olağanüstü görüntüsüyle The Big Picture, gerçek anlamda her firmanın ortak vizyonunu ortaya koymak ve çalışanları etkinliğe dahil etmek için altın değrinde bir etkinliktir.

15 yıl öncesinde piyadaya girmesinden bu yana, The Big Picture, ekipler arasında çoklu seviyede iletişim sağlamak için oldukça iyileştirilmiş bulunmaktadır. Bu da etkinliği, birlikte çalışmanın, network oluşturmanın ve büyük resme odaklanmanın olağanüstü sonuçlar elde edilmesinde çok faydalı olduğu konusuna dair mükemmel bir örnek haline getirmektedir. Ekibinizce oluşturulan size özel hazırlanmış bu başyapıt hem bir gözden geçirme aracı olarak hem de etkinlikten elde edilen kazanımların uzun süre hatırlanmasını sağlayacak olup bu da işe geri döndüğünüzde işinize de uygulanabilir olacaktır.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Sonuçları

Takım oluşturma etkinlikleri pazarındaki bilinirliği nedeniyle Big Picture çok başarılı bir oyundur ve birçok müşterimiz bunu topluma birşeyler verme amacıyla da kullandılar. Müşterilerimizden bazıları Big Picture'ın dekoratif yanından yararlanarak bakım evleri, hastane ve ana sınıfı duvarlarını renklendirip aydınlatmak için kullandılar. En popüler KSS boyutu ise yapılan Big Picture'ın vakıf ve dernekler için açık artırmaya sunulup elde edilen gelirin bağışlanması olmuştur.

Related Testimonial

Oldukça şüpheci ve küçümseyen düşüncelere sahip bir topluluğu, heyecan dolu bir grup insana çevirdiğiniz için teşekkürler. Big Picture etkinliğinin, firmanın genelindeki etkisi gerçekten inanılmazdı. İnsanları halen şu anda avluda duran sanat eserinin oluşumunda bir rol oynadıklarına gerçekten inanamıyorlar.

Ericsson

Uzaktan Çalışan-Hibrit-Çok lokasyonlu

Uzaktan Çalışan- Hibrit - Çok lokasyonlu together apart

Bu aktivite yüz yüze, uzaktan çalışan, hibrit ve çok lokasyonlu ekipler için tasarlanmıştır. Ekibiniz evden, farklı bölgesel ofis konumlarında veya farklı ülkelerde çalışıyorsa, bu etkinliğin uzak veya karma sürümünü bize sorabilirsiniz. Bu deneyimi ekibiniz için nasıl özelleştirebileceğimizi öğrenmek için bizimle irtibata geçin.

Team Assessment Tool Logo

Ekip Değerlendirme Aracı

Bu ürün, rehberli bir etkinlik sonrası bilgi almak için idealdir. Öğrenmeyi geliştirmek ve bu aktiviteyi daha da anlamlı hale getirmek için deneyiminizi amaca yönelik benzersiz uygulamamızla sonlandırın. Ekip Değerlendirme Aracını kullanan özelleştirilmiş bir bilgilendirme, kalıcı sonuçlar ve ölçülebilir getiriler sunarak ekip uyumunu, bireysel kişisel gelişimi, beceri gelişimini ve dolayısıyla performansı artıracaktır. Daha fazlasını keşfedinContact Us