Etkinlik Öncesi Rehberi

Go Remote - Pre-event Guide

Go Remote

Özellikle uzaktan çalışan etkili ekiplerin gerekli becerilerini geliştirmek için tasarlanmış tamamen özelleştirilebilir bir program

Devamını oku...

QUICKFIRE ONLINE PREEVENT GUIDE

Quickfire Online

Fotoğraf, video, tek yanıt, çoktan seçmeli, mantık bulmacaları ve daha fazlası gibi çeşitli formlarda ve zorluk seviyelerinde zihinsel, yaratıcı ve fiziksel zorluklardan oluşan eğlenceli bir ekip etkinliği olan Quickfire Online'ın keyfini çıkarmaya hazır olun!

Devamını oku...

Break Out Bingo

Break Out Bingo Etkinlik Öncesi Rehberi

Bu enerjik, kapsayıcı 'hızlı flört' etkinliğinde bağlantı kurarken ortak bir zemin bulun, iletişim becerilerinizi geliştirin. Bu kolay adımlarla etkinliğe hazır olun.

Devamını oku...

countdown to christmas advent

Countdown to Christmas Etkinlik Öncesi Rehberi

Bu Noel öncesi dört hafta takvimi stilinde aktivitede ekibinizle birlikte diğer kültürlerin yıl sonunu nasıl kutladıklarını öğrenirken eğlenin. Hazır olmak için bu kolay adımları takip edin.

Devamını oku...

CSI la hacienda

CSI La Hacienda Etkinlik Öncesi Rehberi

Bu sürükleyici 3D whodunnit'te tümdengelimli akıl yürütme ve işbirlikçi karar verme becerilerinizi geliştirin! Bu kolay adımlarla aktivitenize hazır olun.

Devamını oku...

CSI Space Odyssey

CSI Space Odyssey Etkinlik Öncesi Rehberi

Uzaya doğru havalanın. Ekibiniz, uzayda kafa karıştırıcı bir suçu çözmekle görevlendirilecek. Galaksiler arası hafiyeliğe soyunmak için bu adımları izleyin.

Devamını oku...

Escape the mob online

Escape the Mob Çevrimiçi Etkinlik Öncesi Rehberi

Siz ve ekibiniz mükemmel bir soygunun faili olarak suçlandınız. Mafya peşinizde ve kaybedecek zaman yok. Gizemi çözün ve çok geç olmadan adınızı temize çıkarın!

Devamını oku...

Global Festival Game

Global Festival Game Etkinlik Öncesi Rehberi

Yaz müzikleri festivali eğlencesi ! Bulmacalar çözün, festival anlarının fotoğraflarını ve videolarını çekin ve destekleyici festival websitesinde gerçekleri araştırın

Devamını oku...

Go Team wellbeing

Go Team Wellbeing Etkinlik Öncesi Rehberi

Açık fikirli ve rahat bir zihinle sürekli değişime adapte olmak için yeteneklerinizi geliştirin. Bu eğlenceli sağlık ve ferah odaklı etkinliğe nasıl hazırlanacağınızı öğrenin.

Devamını oku...

Haunted House

Haunted House Etkinlik Öncesi Rehberi

Cesaretinizi toplayın ve bu korkunç misafirler, gizemler, hayaletler ve kötü ruhlarla dolu evden kaçabilmek için ekinizle işbirliği yapın!

Devamını oku...

impact

Impact Online Etkinlik Öncesi Rehberi

17 Sürdürülebilir Kalkınma Amacı (SKA)'na odaklanan bir uzaktan ekip kurma etkinliği olan Impact Online'ı oynamaya hazır olun ve sürdürülebilir bir gelecek için harekete geçin!

Devamını oku...

Island Survivor

Island Survivor Etkinlik Öncesi Rehberi

Ekibinizin adadan kaçmak için çevik bir stratejiye, aktif iletişime ve fikir birliğine ihtiyacı olacak. Bu kolay adımlarla etkinliğinize hazır olun.

Devamını oku...

Summit Challenge

Summit Challenge Etkinlik Öncesi Rehberi

Sanal bir dağcılık macerasına hazır olun! Siz ve takımınız bir dizi fotoğraf, video ve quiz stili mücadeleleri tamamlamak için birlikte çalışırken yeni zirvelere ulaşacaksınız!

Devamını oku...

Race Around the World

Race Around the World Etkinlik Öncesi Rehberi

Takımınızla sanal Race Around the World ile yeni yerler keşfetmek üzere yola çıkın ve dünyanın dört bir yanına seyahat ederken eğlenceli ve ilginç bilgiler edinin.

Devamını oku...

race around the world festive

Race Around the World Festive Etkinlik Öncesi Rehberi

Race Around the World Festive'de, dünyanın dört bir yanındaki yolculuğunuzda eğlenceli ve ilginç gerçekler bulurken ekibinizle birlikte yeni yerler keşfettiğiniz sanal bir yarışa katılın.

Devamını oku...

race around the world

Race Around the World - PowerPoint Oyunu

Yönetici, gerekli görüldüğü anda bu sayfaya erişebilmeniz için size bir şifre verecektir.

Devamını oku...