Hakkımızda

Türkiye'deki Catalyst Takım Kurma etkinlikleri organizasyonu ve Türkiye deki takım kurma etkinlikleri arkasında yer alan Mare Motivasyon hakkında bilgi sahibi olunuz.

Catalyst Team Building Turkey

Catalyst Teambuilding Türkiye Hakkında

Mükemmellik için bir kişiden fazlası gerekir. Bir takım gereklidir. Gerçekten iyi bir takım! Aynı bizim size kurmanız için yardım edeceğimiz takımlar gibi.

Daha fazla okuyunuz…

Catalyst Global

Küresel Etkinlik Uygulamaları

İster birkaç bölgede bir dizi etkinliğe ihtiyacınız olsun isterse de dünyanın herhangi bir yerinde tek bir etkinliğe, siz doğru yerdesiniz

Daha fazla okuyunuz…

catalyst network

Catalyst Ekip Kurma Ağı

Dünya çapında 40 ı aşkın bölgedeki ekip kurma organizasyonları arasındaki en büyük ağa sahip organizasyon olarak, etkiniklerin hazırlanması, satış & pazarlama stratejilerin oluşturulması, müşterilere gönderilmeleriyel ilgili departmanlarınyanı sıra daha başka diğer operasyon birimiyle de işbirliği içinde güçlü ortak amacımızın keyfini çıkarıyoruz. Hep birlikte, dünyanın herhangi bir yerine yüksek kalitede ekip kurma programları gönderebiliriz.

Daha fazla okuyunuz…

haka action catalyst teambuilding

Catalyst Global Network Haberleri

Dünyanın en büyük ekip kurma şirketlerinden biri olan Catalyst Team Building Network'ün en son küresel gelişmelerinden haberdar olun.

Daha fazla okuyunuz…

b1g1 study tour

B1G1 Business for Good

Küresel paylaşım inisiyatifini bünyesinde barındıran Catalyst yaşam boyu ortaklığı Buy1GIVE1 etkinliği, ihtiyaç sahibi kişiler ve topluluklara yönelik olarak gerçek bir fark yaratmamıza olanak sağlamaktadır. Catalyst Takım Kurma etkinliği programına iştirak eden her katılımcı için, kar amacı gütmeyen B1G1 etkinliğine katkıda bulunuyoruz.

Daha fazla okuyunuz…