Hakkımızda

Türkiye'deki Catalyst Takım Kurma etkinlikleri organizasyonu ve Türkiye deki takım kurma etkinlikleri arkasında yer alan Mare Motivasyon hakkında bilgi sahibi olunuz.

Catalyst Team Building Turkey

Catalyst Türkiye Hakkında

Türkiye'de, Catalyst Ekip Kurma, Türkiye'nin önde gelen ekip kurma şirketi Mare Motivasyon tarafından özel lisans altında faaliyet göstermektedir.

Daha fazla okuyunuz…

Catalyst Global

Catalyst Global Hakkında

Catalyst Global kurumsal ekip kurmanın yaratıcısıdır. 140'dan fazla kanıtlanmış program portfolyosuyla dünyanın önde gelen iş oyunları dizayncısıdır. Bu ekip kurma programları, Catalyst Ekip Kurma ağı üyeleri tarafından küresel olarak dağıtılmaktadır. Catalyst Türkiye, Catalyst ekip kurma programlarını Türkiye'de satmak ve sunmak için özel bir lisansa sahiptir.

Daha fazla okuyunuz…

catalyst network

Catalyst Ekip Kurma Ağı

Catalyst Türkiye, 90'dan fazla ülkede 50'den fazla temsilcisi bulunan Catalyst Ekip Kurma Ağının bir üyesidir. Dünyanın herhangi bir yerinde en kaliteli ekip kurma programlarımızı sunmak için en iyi uygulamalarımızı paylaşıyor ve işbirliği yapıyoruz.

Daha fazla okuyunuz…

haka action catalyst teambuilding

Ekip Kurma Endüstrisi Haberleri - Catalyst Türkiye

Catalyst Türkiye dünyanın en büyük ekip kurma şirketi ağının bir üyesidir. Catalyst Ekip Kurma tarafından sunulan ekip kurma endüstrisi ile ilgili bütün haberlere ulaşın.

Daha fazla okuyunuz…

b1g1 study tour

Etki Yaratan Sosyal Sorumluluk - Catalyst Türkiye

Catalyst ağının bir parçası ve dünya çapında bir bağış öncüsü olan yaşam boyu ortağı Buy1GIVE1, ihtiyacı olan insanlar ve topluluklar için gerçek bir fark yaratmasında Catalyst Türkiye'ye yardımcı oluyor. Catalyst Türkiye ekip kurma programına katılan her katılımcı, kar amacı gütmeyen kuruluş B1G1'e katkıda bulunmuş olur.

Daha fazla okuyunuz…