Catalyst Team Building Turkey

Catalyst Türkiye Hakkında

Türkiye'de, Catalyst Ekip Kurma, Türkiye'nin önde gelen ekip kurma şirketi Mare Motivasyon tarafından özel lisans altında faaliyet göstermektedir.

Hakkımızda

Catalyst Takım Kurma Etkinliği faaliyetleri, Türkiye’nin önde gelen takım kurma etkinlikleri organizasyonu olan Mare Motivasyon tarafından lisanslı olarak yürütülmektedir. İstanbul’un merkezinde yer alan ofisimizle, Boğazın her iki yakasına, Antalya’ya ve ülkenin tüm şehirlerine üstün kaliteli takım kurma etkinliği ürünlerimizle hizmet vermekteyiz.

Mare Motivasyon’da, bulunduğunuz her yere uygun, birbirinden farklı ticari oyunlar, kaynaştırıcı konferans etkinlikleri ve takım kurma aktiviteleri bulunmaktadır. Her türlü konferans alanında, açık ya da kapalı alanlarda tertip edilecek etkinliklerde dilediğiniz sayıda katılımcıyı kapsayacak şekilde tamamen mobil şekilde takım kurma etkinliklerimizi düzenleyebilmekteyiz. Takım kurma etkinliği programlarımız aynı zamanda, İstanbul’un tarihi yarımada manzaraları, Boğaz Turları ve essiz Türk Mutfağından örnekler gibi Türkiye’nin kültürel harikalarının da katılımcılara yaşatılması amacına yönelik mükemmel bir platform olma özelliğini de taşımaktadır.

Deneyimli ve profesyonel personelimiz, arzu ettiğiniz hedeflere uygun, çalışanlarınızı teşvik edici ve eğlenmelerini sağlayan takım kurma etkinliklerini tasarlamakta ve bunları hep birlikte gerçekleştirmektedirler. Orijinal ve kalitesini ispat etmiş olmakla gurur duymakla birlikte organizasyonunuz bünyesinde kalıcı değişiklikler meydana gelmesini sağlama konusunda sizlere yardımcı olmak amacıyla göstermiş olduğumuz gayrete de tutkuyla bağlıyız. Daima müşterilerimizin arzu ettiği sonuçların elde edilmesini sağlayan yeni konsept ve fikirlerin peşinde koştuğumuzdan, rakiplerimizden bu noktada ayrılıyoruz. Bu da bizim, Catalyst Takım kurma etkinliği ürünlerinin münhasır lisansına sahip olmamızı sağlayan en önemli etkenlerden biridir.

Neden Catalyst?

Catalyst Global, yenilikçi takım kurma etkinlikleri konusunda, dünya lideri olarak kabul edilmektedir. Catalyst takım kurma aktiviteleri, ödüllü aktivitelerdir. Müşterilerin mevcut iş ortamlarına uygun olmanın yanı sıra, bu etkinlikler inovasyona yönelik endüstri standartlarını oluşturmakta ve tasarım ve etkinlik operasyonu konusunda da mükemmel sonuçlar ortaya koymaktadır.

Portföyümüz

Etkileyici takım kurma etkinlikleri portföyümüz, etkinlikleri her duruma, konuya ve gruba göre adapte edebilme yeteneklerimiz ile organizasyonel detaylara odaklı bir şekilde bahse konu etkinlikleri zamanında ve bütçe içinde kalarak yerine getirebilme özelliklerimizle tanınıyoruz.

Etkinliklerin Gerçekleştirilmesinde Yüksek Standartlar

Müşterilerimize, risk içermeyen bir deneyim sunuyoruz. Detaylara gösterdiğimiz dikkat sayesinde, yüksek standartlarda, geniş kapsamlı bir deneyim sunuyoruz. Ve aynı zamanda, Catalyst Group'un bir parçası olarak, Catalyst Global Mükemmeliyet standartları çerçevesinde sunduğumuz kalitesini ispatlamış takım kurma etkinlikleri ile ticari oyunlar portföyüne de erişimimiz bulunmaktadır.

Örnek çalışmalarımız vereferanslarımız, değerlerimize yönelik gerçek zamanlı deneyimleri yaşatmakta ve takım kurma etkinlikleri ile deneyime dayalı eğitim programlarının sunabilecekleri faydaları göstermektedir. ,. Yeni müşterilerimizin yanı sıra, uzun süredir birlikte çalıştığımız çok uluslu müşterilerimiz ve ufak işletmelere de aynı kalitede hizmet vermekteyiz.

Sizlerle olan ilişkimiz

İzleyicilerimizle karşılıklı etkileşim içinde bulunmayı, katılımcıların başarıl olmaları yönünde onları teşvik etmeyi ve organizasyonunuzda bir değişiklik yaratmayı seviyoruz. Takım kurma etkinliği deneyimlerimizin, o günkü hedeflerinizi yakalayacağına, uzun dönemli sonuçları olacağına ve eğlenceli ve katılımı öngören nitelikte olacağına inanıyoruz!

Grubunuza özel doğru çözümü bulmak için birlikte çalışalım. Bizimle irtibata geçiniz..

Türkiye'de Catalyst ile iletişime geçin

Mare Motivasyon