Catalyst Ekip Kurma Ağı

Catalyst Türkiye, 90'dan fazla ülkede 50'den fazla temsilcisi bulunan Catalyst Ekip Kurma Ağının bir üyesidir. Dünyanın herhangi bir yerinde en kaliteli ekip kurma programlarımızı sunmak için en iyi uygulamalarımızı paylaşıyor ve işbirliği yapıyoruz.

catalyst asia zone
Catalyst Asya Bölgesi

Catalyst Türkiye, Catalyst Ekip Kurma Ağının bir parçasıdır. Asya ve Pasifik'te bulunan partnerlerimizle tanışın. Bu ekip kurma şirketleri Catalyst eğitim ve ekip geliştirme programlarıyla Asya Pasifik bölgesinde bireylere ve şirketlere değişimi getirmek adına birleşmişlerdir.

Daha fazla okuyunuz…
EUro zone
Catalyst Avrupa Bölgesi

Catalyst Türkiye, Catalyst Ekip Kurma Ağının bir parçasıdır. Avrupa Bölgesinde bulunan partnerlerimizle tanışın. Aynı bölgede bulunduğumuz bu şirketlerle Avrupa'da bulunan şirketlere değişim getirecek olan son derece etkili ekip kurma tecrübelerimizi paylaştığımızdan emin olmak için en iyi uygulamalarımızı ve kaynaklarımızı paylaşmak için birlikte işbirliği yapıyoruz.

Daha fazla okuyunuz…
americas-zone
Catalyst Amerika Bölgesi

Catalyst Türkiye, Catalyst Ekip Kurma Ağının bir parçasıdır. Amerika bölgesinde bulunan ekip kurma partnerlerimizle tanışın. Bu ekip kurma şirketleri Catalyst eğitim ve ekip geliştirme programlarıyla Amerika bölgesinde bireylere ve kurumlara değişimi getirmek için birleşmişlerdir.

Daha fazla okuyunuz…
africa middle east
Catalyst Afrika & Orta Doğu

Catalyst Türkiye, Catalyst Ekip Kurma Ağının bir parçasıdır. Afrika & Orta Doğu'da bulunan ekip kurma partnerlarımızla tanışın. Bu ekip kurma şirketleri Afrika ve Orta Doğuda'da eğlenceli ve merak uyandıran ekip kurma etkinlikleri sunmak için birlikte çalışırlar.

Daha fazla okuyunuz…