Catalyst Ekip Kurma Ağı

Bizler, dünya üzerinde 50 den fazla ülkede temsilcisi bulunan en büyük takım kurma etkinliği birliği olan Catalyst Takım Kurma Etkinlikleri Ağının bir parçasıyız. Şirket kültürünün geliştirilmesi ve karlılığın arttırılması konularının ayrılmaz bir parçası olarak takım kurma etkinliklerinin gücüne duyulan genel inancı da paylaşmaktayız. Dünyanın önde gelen takım kurma etkinlikleri firmalarıyla gerçekleştirdiğimiz network sayesinde her gün birbirimizle iletişim halindeyiz. Müşterilerimize yönelik olarak, oldukça güncel, sosyal sorumluluk temalı ve değer içerikli takım kurma etkinliklerini oluşturmak amacıyla, fikirlerimizi, kaynaklarımızı, sahip olduğumuz en iyi uygulamalarımızı ve ticari fırsatları paylaşıyoruz.Network'ümüzle tanışın

catalyst asia zone
Catalyst Asya Bölgesi

Tüm Asya Pasifik bölgesinde yer alan bireyler ve kurumlarda, Catalyst'in eğitim ve ekip ruhunu geliştirme programlarıyla bir değişiklik yaratma çabası güdülmektedir.

Daha fazla okuyunuz…
EUro zone
Catalyst Avrupa Bölgesi

Avrupa'nın her yerindeki organizasyonlara yönelik olarak devamlı şekilde olağanüstü sonuçlar elde edilmesini sağlamak adına Avrupa'nın en üst düzey takım kurma etkinlikleri ve diğer çeşitli etkinlikleri organize eden firmalar bir araya geliyor.

Daha fazla okuyunuz…
americas-zone
Catalyst Amerika Bölgesi

Amerika'nın her yerindeki bu tip kurumsal organizasyonlarda Catalyst takım kurma etkinlikleri ürünlerinin fark yaratmasını sağlamak amacıyla onlarla işbirliği yapıyor ve deneyimlerimizi paylaşıyoruz.

Daha fazla okuyunuz…
africa middle east
Catalyst Afrika & Orta Doğu

Afrika ve Orta Doğu'daki müşterilerimize Catalyst takım kurma etkinlikleri ürünlerini sunmak için hep birlikte çalışıyoruz.

Daha fazla okuyunuz…