Yüz Yüze Ekip Kurma

Kısıtlamaların azaltılmasıyla, canlı etkinliklere ve aktivitelere birlikte katılmak için aynı alanda tekrar buluşabilmemiz heyecan verici. Tabii ki, işler tam olarak eskisi gibi değil. Fiziksel mesafe ve hijyen uygulamalarını unutmamamız gerekir.

Bu, birlikte eğlenemeyeceğimiz anlamına gelmez! Bizler sosyal varlıklarız. Yüz yüze irtibata geçmek insan olmanın bir parçasıdır. Yüz yüze iletişim; jestler, göz teması, dokunma ve vücut hareketi gibi sözsüz mesajlar sağlar. Beden dili, özellikle çok kültürlü takımlarda açık bilgi paylaşımı ve ekip işbirliği için çok önemlidir.

Catalyst olarak, aynı konumda olmanıza rağmen meslektaşlarınızla tavsiye edilen mesafeyi koruyarak katılabileceğiniz çeşitli programları bir araya getirdik. Bu etkinliklerde katılımcılar arasında aktarılması gereken oyun materyallerinden ve çalışma kağıtlarından kaçınırız. Ve yaklaşmak zorunda olduğunuz her şeyden kaçınırız!

Bu harika ekip geliştirme aktiviteleri ile ekibinizle irtibata geçmeyi yüz yüze kutlayın ve ilişkinizi tazeleyin.

Başka bir şey mi arıyorsunuz? Ekip Kurma Etkinliği Aramamıza göz atın.

Karar verirken yardıma mı ihtiyacınız var? İstediğiniz çıktıları elde edebilmeniz için ekibinize özel bir şeyler düzenleyelim.

Bizimle irtibata geçin