City Build

Ekipler dev bir model şehir inşa etmektedirler.

2 - 3 Saatler
Kapalı alan
İşbirlikçi
40 - Sınırsız

Hakkımızda

City Build, dünyanın her yerindeki, mimarların ve şehir plancılarının karşı karşıya kaldıkları gerçek zorlukları yansıtmaktadır. Etkinliğin esas amacı, grubun; yaratıcılığa ve aynı zamanda tasarım ve inşaat ekipleri arasındaki güçlü planlama ve disipline dayalı bir şekilde dev bir model şehir inşaa etmesidir. Bu aynı zamanda, ekiplerin bir ortak amaç doğrultusunda bir araya geldiklerini göstermek suretiyle, ekip içindeki herkesin işbirliği yapması için mükemmel bir fırsattır.

Nasıl oynanır

Ekiplere, endüstriyel, mesken, eğlence mekanı ve ticari olmak üzere dört bölgeden birini inşa etmek üzere bir model şehrin bölümleri verilmektedir. Ekipler, kendilerinin hemen yakınındaki ekiplere verilen bölümlerde ve şehrin genelinde yolların, nehirlerin ve bunun gibi unsurların akışın düzgün bir şekilde sağlandığı, bölgelerin her yerindeki tasarım benzerliğinin sağlandığı bir şehir planı hazırlamak üzere birlikte çalışmaktadırlar. Geniş çapta malzemelerin kullanılmasıyla, fonksiyonel ve estetik açıdan da memnuniyet verici, iyi planlanmış ve yaratıcı niteliklerle dolu bir şehir inşa etmektedirler. Kendilerine verilen süre sona erdiğinde, ekipler şehrin bölgelerini birbirine eklemekte ve ortak bir amaç doğrultusunda çalışma konusunda elde ettikleri başarıyı kutlamaktadırlar.

Öğrenme Sonuçları

City Build etkinliğinde ekipler, yaratıcılıklarını ve mükemmel proje yönetimi becerilerini uygulamak suretiyle ortaya koydukları ortak vizyonu ve paylaşılan bir stratejiyi geliştirmek üzere çalışmaktadırlar. Etkili bir ekipler arası iletişim ve işbirliği sayesinde gerçekleştirilen planlama ve strateji, şehrin bölgelerinin birbirine bağlanmasını ve sorunsuz bir şekilde şehir hayatındaki akışın sağlanması açısından zorunludur. Kaynak ve zaman yönetimi de bu projenin zamanında tamamlanması açısından zorunlu unsurlardır.

Related Testimonial

The City Build etkinliği oldukça başarılı geçti. Ekibinizle muhteşem bir ekip çalışması deneyimi paylaşılacak olup aynı zamanda insanları bir araya getiren bir araç olarak hem eğlenceli, yapıcı hem de faydalı bir etkinlikti diyebiliriz.

Systematic Development

Contact Us