Trade Winds

Konulu ekip müzakeresi& iş oyunu

1 - 2 Saatler
Kapalı alan ve açık alan
Rekabetçi
24 - Sınırsız

Hakkımızda

Trade Winds, anlaması çok kolay olmakla beraber oynaması gayet çetin bir oyundur. Kısa bir bilgilendirmeden sonra, tam bir ticaret ve pazarlık çılgınlığına dönen macera başlar. Trade Winds‘de başarılı bir korsan olabilmek sadece iyi iletişim becerilerinden çok daha fazlasını gerektirir. Acımasız pazarlık kaabiliyeti, yaratıcı düşünme ve stratejik planlama, limandaki en zengin tayfa olmak için gerekli meziyetlerdir.  Bu sadece bir saat içinde oynanabilecek gayet esnek bir oyundur. Ayrıca, şapkaları, kostümleri, omuzlardaki renkli papağanları, göz bantları ve müzikleri gibi atmosferi besleyen öğeleriyle de çok eğlencelidir. Dilerseniz otelden sağlanacak Karayip yemekleri ve salon dekoruyla Trade Winds bütün katılımcılar için unutulmaz bir konferansın neşe kaynağı olacaktır.

Öğrenme Sonuçları

Takımların amaçladıkları sonuçları maksimize etmek üzere müzakere ve sonrasında da ticaret yaptıkları hızlı ve zeka dolu bir aktivitedir. Her ne kadar bu bir rekabetçi etkinlik olsa da, en başarılı ekipler; aynı anda kendi hedeflerine odaklanırken diğer yandan da diğerleriyle kazankazan temeline dayanan sonuçlara yönelik olarak işbirliktelikleri yapan takımlar olacaktır. Gözden geçrme süreçleri esnasında, kazanma stratejileri paylaşılmakta ve bu konuyla alakalı kazanımlar işyerinde uygulanmaktadır.

Related Testimonial

Ne kadar eğlenceli bir iş simülasyonu! Giyinmeyi, pazarlıık etmeyi ve müzakare etmeyi çok sevdik, aynı zamanda çok eğlenmenin yanı sıra bu aktiviteyle üzerinde birlikte konuşabileceğimiz pek çok şey öğrenmiş olduk.

Konica Minolta

Contact Us