Go Team

Yüksek teknolojinin kullanıldığı interaktif hazine

1 - 4 Saatler
Açık alan
Rekabetçi / İşbirlikçi
10 - Sınırsız

Hakkımızda

Tabletlere kurulan Go Team uygulamasının, ekiplere gidecekleri noktalara ulaşmalarına rehberlik eden benzersiz takip oku özelliği bulunmaktadır. Ekip üyeleri varış noktasına ulaştıklarında, GPS tarafından tetiklenen zorlu görevler ekiplere soru, ipucu ve resim şeklinde verilmekte olup ekipler de bu görevleri yerine getirmek üzere birlikte çalışmaktadırlar. Ekipler bu heyecan dolu yarışta ilerlerken aldıkları güncellemeler, geri bildirimler ve puanlar gerçek zamanlı olarak muhafaza edilmektedir. Ana merkeze geri dönüldüğünde, her bir ekip izlenmekte ve kendi maceraları içindeki temel noktalarda bonus şeklinde misyonlar elde edebilmektedirler. Bu yaratıcı platform, tüm yeteneklere ve tüm bölge koşullarına hitap etmektedir. Go Team katılımcılarına, hareketli şehirlerde, zorlu arazilerde, ağalık bölgelerde ya da sulu arazilerde mücadeleye girişmek üzere görev verilebilmektedir. Go Team uygulaması, her bir görev için eşit mesafe ve güzergah oluşturmak suretiyle herhangi bir sayıda ekibe uyarlanabilmektedir bu da, hassas bölgelerde birikmeyi önlemekte ve ekip üyelerini olası tehlikeli bölgelerden uzak tutmaktadır.

Go Team'i beğendiniz mi?Go Team - Go Give Ekiplerin, Küresel Bağış İnisiyatifine, Buy1Give1 'a- B1G1: İyilik yapma İşi, gibi etkinliklerde bağışta bulunurken, eğlenebildikleri, katılımda bulunabildikleri ve motive edilebildikleri Go Team - Go Give linkini inceleyiniz

Öğrenme Sonuçları

Go Team, açık iletişimi ve tartışma ortamını teşvik etmesi sebebiyle grup içerisindeki iletişimin geliştirilmesini kolaylaştırma kabiliyetinden dolayı oldukça iyi bilinmektedir. Grup içindeki ilişkileri geliştirmekte olup bunu karşılığında da ortaya çıkarılan ürünün kalitesi arttırılmaktadır. Go Team aynı zamanda, herkesin kendi fikir ve düşüncelerini serbestçe ifade edebildiği bir oyun alanı yaratarak ve netice itibariyle de ekip üyelerini yeni görevler almaları konusunda teşvik ederek, çalışanları motive etmektedir. Go team, ekipleri normalde bulundukları çalışma ortamının dışına çıkarmakta ve normal rutinlerinin dışında yaratıcı bir şekilde düşünme konusunda ekip üyelerini cesaretlendirmektedir. Normalde bir arada bulunamayacakları kişilerle birlikte çalışma, çalışanlar arasındaki bariyerleri ortada kaldırmakta olup güven unsurlarının tesisini sağlamakta olup yaratıcı ve yenilikçi düşünmeye sebep olmaktadır. Go Team uygulamasındaki zorlu görevler, katılımcıların problem çözme becerilerini geliştirmelerini sağlamaktadır. Ekipler, başarısızlıkların; süreci ele alışlarını değiştirmek ve geliştirmek amacıyla rasyonel ve stratejik düşünmek suretiyle o soruna karşı bakış açılarını değiştirmelerini sağladığından aynı zamanda başarıya götürebildiğini öğrenmektedirler.

Go Team hakkında daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki web sayfasını ziyaret ediniz;www.goteam.guru

Related Testimonial

Sigulda'daki Go Team maceralarına katılanlar, oldukça iyi bir ruh haliyle geri döndüler ve oldukça iyi hazırlanmış, dikkatle ince ince düşünülerek tasarlanmış bu etkinlikten duydukları memnuniyeti belirtmişlerdir. Katılımcıların her biri ne kadar yürümek istediğini ve Sihulda 'da ne kadar çok şey görmek istediğini kendisi seçebilmekteydi. Herkes tamamen pozitif duygulara sahip olmuş, etkinlik organizasyonundan hayli memnun kalmış ve gerçekten harika bir gün geçirmişti.

Evija Dreimane
Ernst & Young Baltic

Contact Us