Chain Reaction TableTop

Birbiri ardı sıra gerçekleşen bir dizi masa üstü a

1 - 4 Saatler
Kapalı alan
İşbirlikçi
12 - Sınırsız

Hakkımızda

Katılımcılar, kendilerine verilen bir dizi tuhaf nesneden neler üretebildiklerini gördüklerinde her zaman şaşırmaktadırlar. Zorlu görev ilk açıklandığında bunu gerçekleştirilemeyeceğine inanmak her zaman genel bir kanı olarak karşımıza çıkmaktadır. Ekiplere bir oyun panosu ve detaylı oyun kartı serisi verildikten sonra ekipler kendi aralarında tartışmaya başlamakta ve en yaratıcı basit makine düzeneğini oluşturmak üzere bir strateji geliştirmek amacıyla diğer takımlarla bilgi ve kaynak paylaşımına geçmektedirler. Katılımcılar, planlama ve inşaa faaliyetleri konusunda ilerledikçe, bir grup olarak gerçek bir ortak amaç etrafında neler başarabildiklerine ikna olmaktadırlar. Bir basit makine düzeneği meydana getirildiğinde, ekip üyeleri bir takım halinde bir araya gelmekte ve daha sonrasında da ekipler kendi basit makine düzeneklerini uzun bir zincir ya da zincirleme etki yaratacak şekilde diğer ekibin basit makine düzeneklerine bağlamaktadır. Test edildikten ve test tekrarlandıktan sonra, tüm katılımcıların baştan sonra herhangi bir kesinti olmaksızın oluşturdukları bu düzeneğin işleyişini sağlamak üzere gerekli ayarlamaları yapmasıyla son bulmaktadır!

İnşaa ve test faaliyetleri sona erdikten sonra, reaksiyonun tetiklenmesi, birlikte ortak bir amaç uğruna çalıştıkları projenin gözlerinin önünde gerçekleşmesinden dolayı kutlama yapmak üzere bir araya gelen herkeste merak ve heyecan dolu bir bekleyişe neden olmaktadır.

Öğrenme Sonuçları

Başarılı ekipler görevi, kartları anlamakta, mevcut kaynakları değerlendirmekte, enel bir plan hazırlamakta ve sonrasında inşaat sürecinde de değerlendirme yapmakta ve buna bağlı olarak da başlangıçtaki planlarını uyarlamakta ve değiştirmektedirler. Ekipler, mükemmel proje ve kaynak yönetimi becerilerini uygulamak suretiyle ortaya koydukları paylaşılan bir strateji geliştirerek ortak bir vizyonu geliştirmek üzere çalışmaktadırlar. Bilgi ve kaynak paylaşımını gerçekleştirmek üzere ekipler arasında sergilenecek iş birliği, başarı elde etmek ve yaratıcılığın limitlerini genişletmek açısında oldukça gereklidir. Test safhalarında ekipler, mükemmeli elde etmeye yönelik çalışma yaparken detayları da göz önünde bulundurarak zorluklarla karşı karşıya kalındığında ısrarcı olmayı öğrenmektedirler.

Bu etkinliği sevdin mi ? Daha fazla yeriniz ve daha fazla bütçeniz mi var? Mükemmel bir etki yaratacak daha büyük bir şey daha zorlayıcı bir etkinlik mi istiyorsunuz?!Chain Reaction Lifesize' ı inceleyiniz

Related Testimonial

Ekibin en çok beğendiği etkinliklerden birisi de, gün içinde gerçekten ciddi bir sorun olarak karşımıza çıkan, bir başka departmandaki çalışma arkadaşıyla nasıl bağlantı kurulabileceği konusunu işleyen, masaların birbirine bağlandığı Chain Reaction etkinliğiydi.

Juergen Heise
Lehvoss Group

Uzaktan Çalışan-Hibrit-Çok lokasyonlu

Uzaktan Çalışan- Hibrit - Çok lokasyonlu together apart

Bu aktivite yüz yüze, uzaktan çalışan, hibrit ve çok lokasyonlu ekipler için tasarlanmıştır. Ekibiniz evden, farklı bölgesel ofis konumlarında veya farklı ülkelerde çalışıyorsa, bu etkinliğin uzak veya karma sürümünü bize sorabilirsiniz. Bu deneyimi ekibiniz için nasıl özelleştirebileceğimizi öğrenmek için bizimle irtibata geçin.

Contact Us