Bridging The Divide

Bir köprü yapmak için işbirliği halinde ekip çalışması

1 - 3 Saatler
Kapalı alan ve açık alan
İşbirlikçi
24 - Sınırsız

Hakkımızda

Takımların birlikte ve yardımlaşarak hayranlık uyandıran bir köprü inşa etmek için çalıştıkları ortaklaşa yürütülen heyecan verici bir inşaat projesi. Her takım, müşterilerinin beklentilerine uygun şekilde birer köprü inşa ederken aynı zamanda sınırlı kaynaklar, iletişim engelleri ve kesin süre kısıtlamaları gibi zorlukları da aşacaklardır. Etkinlik sonunda inşa edilen nihai büyük yapı ise her takımın köprüsünü diğerleriyle birleştirerek oluşturdukları dev boyuttaki şirket köprüsüdür. Heyecan dolu büyük finalde köprünün sağlamlığı uzaktan kumandalı bir arabayla test edilir. Eğlenceli, ilginç ve herkesin aktif olarak katıldığı bu etkinlik çok güçlü metaforlar kullanarak kurumlardaki her bölümün kendi hedeflerine ulaşma çabası içindeyken daha büyük resim içinde ise kurumsal hedeflerin başarılmasında yaşamsal roller üstlendikleri mesajını katılımcılara iletir.

Öğrenme Sonuçları

Her bir ekibin, hem tedarikçi hem de müşteri rolünü üstlendiği zorlayıcı bir takım kurma etkinliğidir. Burada temel olarak amaçlanan birlikte çalışma anlayışının geliştirilmesi olup, buradaki başarı, sürekli müşteri ilişkisi yönetimini ve iyi ya da zayıf kurulan iletişimin zincirleme etkisinin neler olduğunun anlaşılmasını gerektirmektedir.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Sonuçları

Bridging the Divide etkinliği takımların inşa edip sunacakları her köprü bölümünün sürdürülebilir gelişme ile ilgili yan mesajları içeren rasyonellere göre size özel yapılandırılabilir.
Nihai hedef, takımların kaynakları paylaşması, gereksiz gitgelleri en aza bindirmeleri, bütçelerini kontrol etmeleri ve mümkün olan her yerde geri dönüştürülmüş malzeme kullanmalarıdır. Bu, doğa ve çevre üzerinde yapılan her projenin etkisi ve çok farklı paydaşların beklentileri hakkında farkındalık yaratmanın bir yoludur.

 

Related Testimonial

Takımlar, tedarikçileri ve müşterilerinin kim olduklarını keşfetmek amacıyla network çalışması yaparak köprü tasarımına girişmiş ve sonrasında da köprü yapımı için gerekli olan bileşenlerle köpr inşaatına başlamışlardır. Sonuçta inanılmaz bir başarı elde edilmiştir. Bu oldukça karmaşık ve ödül içeren takım kurma etkinliğiyle beklentilerin tamamen ötesinde başarılı bir sonuç elde edilmiştir.

Unilever

Contact Us