ibuild

Takım iletişiminin fitilini ateşler

1.5 - 3 Saatler
Kapalı alan
Rekabetçi / Katılımcı
4 - Sınırsız

Hakkında

Bu oldukça ilgi çekici aktivitede odak bölümler arası iletişim ve işbirliğidir. Her bir katılımcı kendi ekibinin başarısı için hayati bir rol oynar. Katılımcılar küçük gruplara ayrılır ve iletişim zincirinde özel bir rol üstlenir. Amaç, seçilen stratejiyi sınırlı bir süre içinde takip ederek çok basit unsurlardan bir model oluşturmaktır.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

ibuild, dilin önemi, geri bildirim ve adım adım proje stratejisi oluşturmaya odaklanan güçlü sonuçları olan birleştirici bir deneyimdir. Kesin kuralların, bilgilerin doğru şekilde iletilmesinin temel ilkelerini vurgulamak için özel olarak tasarlanmıştır. Ibuild, farklı şirket ekipleri veya departmanları ve ayrıca müşteri iletişimi arasındaki iç iletişim becerilerini geliştirmenin harika bir yoludur. Ibuild aktivitesini, katılımcıların deneyimlerini paylaştıkları ve sonuçları özetlemeleri için teşvik edildikleri bir bilgilendirme oturumu takip eder.

Fiziksel Mesafe

physical distancing

Fiziksel Mesafe

Bu aktivite fiziksel mesafe kurallarına uygun olarak dizayn edilebilir. Katılımcıların birbirleriyle paylaşması gereken oyun materyali ve bildirilerden uzak durmak adına bu programı dizayn ettik. Ve, yakın durmayı gerektiren her şeyden kaçındık! Yetenekli uzmanlarımız deneyim boyunca katılımcılara rehberlik edecek ve her birinin eğlenceli bir öğrenme deneyimi yaşarken sosyal mesafe kurallarına uyduklarından emin olacaklardır. Fiziksel mesafe ve ekibiniz için bu deneyimi nasıl özelleştirebileceğimizi öğrenmek için bizimle irtibata geçin.

Related Testimonial

IBuild hem konuşma hem de beden dilimiz olmak üzere dili nasıl kullandığımıza odaklanmanın inanılmaz etkili bir yoluydu. Son derece eğlenceli oluşu ve merak uyandırışı bizlerin birbirimizle ilişkilerimizde daha düşüneli olmamızı sağladı.

Ferring

Contact Us