Beat the Box

Sınırlarınızdan kurtulma etkinliğidir

1.5 - 2 Saatler
Kapalı alan
Rekabetçi / İşbirlikçi
15 - Sınırsız

Hakkımızda

Bütün etkinlik, tüyler ürpertici bir sesin katılımcıları oyuna davet ettiği gizemli bir video mesajıyla başlamaktadır. Farklı ekiplerin, geri sayımı geri durduracak olan özel bir kodu kırmak için önceden belirlenmiş bir süresi olacaktır. Oyun kazanmak için, zamanlayıcı sıfıra gelmeden önce, doğru kodun bir elektronik şifreli kilide girilmesi gerekmektedir.

Odadaki tek faydalı aletler her bir ekibin kilitli alüminyum kutusunda bulunmaktadır. İlk aşama kuruların açılmasıdır. Ekipler, kutuların içinde, ekiplerin ilerlemek üzere açmaları gerekecek olan kodları ve gizemleri içinde barındıran güçlü şifreli kilitlerle korunmuş 4 adet merak uyandırıcı kutu bulacaklardır.

Son kutuda katılımcılar birtakım mektuplar bulacaklardır. Tüm mektupların doğru sırayla yer konulması durumunda, önceden belirlene bir slogan ortaya çıkmakta ve geri sayımı durdurup oyunun bitirilmesini sağlayacak olan kod keşfedilmiş olacaktır. Baskı çok üst seviyede olup kimi zaman ekipler başarılı olabileceklerinden şüphe duyacaklardır ancak aynen gerçek hayatta, bir sportif karşılaşma da ya da bir iş esnasında olduğu gibi, soğukkanlılık, mantıksal bir yaklaşım ve kendi yeteneklerine inanmak, en ümitsiz durumlarda daji başarının elde edilmesini sağlayacaktır. Bu görev kolay olmamakla birlikte, elde edilen başarının daha tatlı ve daha değerli olmasını sağlamaktadır.

Öğrenme Sonuçları

Oyunun tamamı süresince karşımıza çıkan en önemli şeylerden biri de, katılımcıların farklı becerilerini kullanıp bunları bir araya getirmeleri ve yaratıcı çözümler geliştirmeleridir. "Beat the Box" etkinliğini çok daha fazla ilginç kılan özelliklerinden birisi de, sonunda tüm ekiplerin doğru durdurma kodunu elde etmek için tüm ipuçlarını bir araya getirmek zorunda olduklarından, işbirliği yapmak zorunda olmalarıdır. Takım çalışması ve ortak çalışma zihniyeti bu oyunun her yerinde karşımıza çıkmaktadır.

Related Testimonial

Beat the Box, ekibimiz içindeki yaratıcılığı, güçlü işbirliğini ve yüksek seviyede katılımı ateşledi. Katılımcıların hepsi olumlu anlamda adrenalinle doldular. Harika vakit geçirdiğmiz ve aynı zamanda çok değerli öğrenme araçları bünyesinde barındıran etkinliklerdi. Şİddetle tavsiye ediyoruz.

Eglė Rosenaitė
Wrigley Baltics

Contact Us