Impact

Ekibinizle birlikte sürdürülebilir bir gelecek için harekete geçin

1 - 2 Saatler
Kapalı alan ve açık alan
İşbirlikçi
4 - Sınırsız

Hakkımızda

IMPACT, yüz yüze, uzaktan veya çok lokasyonlu hibrit durumda çalışan ekipler tarafından oynanabilen, uygulama tabanlı bir ekip oluşturma aktivitesidir. Vermeye odaklanan Impact, Birleşmiş Milletler'in 17 Sürdürülebilir Kalkınma Hedefini (SKH) doğrudan etkilediği için dünyaya gerçekten bir iz bırakır. Daha iyi bir gelecek elde etmek adına planı anlamak için tasarlanmış oldukça ilgi çekici bir ekip kurma oyunudur. Katılımcılara öncelikle SKH'ler hakkında bilgi verilir ve daha sonra gerçek etkiler yaratmaya başlamaları için bir tablet alırlar. Ekipler, her biri SKH'lerle (Yoksulluğa Hayır, Açlığa Sıfır, İklim Eylemi, vb.) ilgili bir dizi mücadeleyi tamamlarken seviyelerde tırmanır. Zihinsel, fiziksel ve aktif görevler ve çeşitli zorluk seviyeleri vardır. Uygulama, SKH'lerin farkında, herkes için daha sürdürülebilir bir gelecek yaratırken, puan kazanma ve liderlik tablosunda yükselme girişimlerini sunarken ekiplere görevler boyunca rehberlik eder.

Öğrenme Sonuçları

Ekip üyeleri, oyunu anlamak ve çevik bir ekip stratejisi geliştirmek için birlikte çalışır. Yenilikçi düşünme ve etkili iletişim becerilerinin liderlik tablosunda ilerlemelerine yardımcı olacağını öğrenirler. Dinleme becerileri ve fikirleri paylaşmak için konuşma, zorlukları başarıyla tamamlamalarına yardımcı olur. Ekipler, birbirlerinin güçlü yönlerinin çeşitliliğini takdir etmeyi öğrendikçe ve daha büyük bir ortak hedef için çalıştıkça güven oluşmaya başlar: dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek.

IMPACT çok eğlenceli! Takımlarda keyif ve beraberlik duygusu bırakır. En önemlisi, katılımcılar SKH'leri ve herkes için daha iyi bir gelecek yaratmak için yaşam tarzlarını nasıl iyileştirebileceklerini öğrenirler.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Sonuçları

Bu aktivitede, ekibiniz bağış kuruluşu olan B1G1 aracılığıyla etki yaratabilir. B1G1'in üç SKH Paketi vardır: Aktif Ekonomi, Güzel Toplum, Temiz Dünya ve bunlar toplu olarak 17 SKH'nin her birini kapsar. Etkinlik sırasında, nedenlerin etkilenmesini ve katılımcıların daha sürdürülebilir bir gelecek yaratmasını sağlamak için bağışlar yapılır.

Uzaktan Çalışan-Hibrit-Çok lokasyonlu

Uzaktan Çalışan- Hibrit - Çok lokasyonlu together apart

Bu aktivite yüz yüze, uzaktan çalışan, hibrit ve çok lokasyonlu ekipler için tasarlanmıştır. Ekibiniz evden, farklı bölgesel ofis konumlarında veya farklı ülkelerde çalışıyorsa, bu etkinliğin uzak veya karma sürümünü bize sorabilirsiniz. Bu deneyimi ekibiniz için nasıl özelleştirebileceğimizi öğrenmek için bizimle irtibata geçin.

Contact Us