Win It In A Minute

Tv Yarışma Programı

30 dakika - 2 Saatler
Kapalı alan ve açık alan
Rekabetçi
10 - Sınırsız

Hakkımızda

TV Yarışma Programlarından esinlenilen Win It In A Minute etkinliği, ekipleriniz 60 saniyelik birbirinden farklı ve garip görevi yerine getirirken coşku dolu ve heyecandan tırnaklarınızı yediğiniz anların olacağı bir etkinliktir.

Etkinlik yöneticileri her bir görevi açıkladıkça ekipler kendi aralarında görüşmekte ve bu göreve en uygun kişinin kim olacağına karar vermektedirler. Buradaki görevlerin tamamı eğlenceli ve kapsayıcı nitelikte olup, açık formatı sayesinde, herkes oyunlara katılma konusunda cesaretlendirilmelerini sağlamakta olup buna karşılık sahnede ilgi odağı olma konusunda herhangi bir baskı altında olmayacaklarına dair kendilerini rahat hissedebilmektedirler.

Bu program bir yandan ciddi anlamda eğlenceli bir ortam yaratırken, diğer yandan da, ekip iletişim becerilerinin geliştirilmesi, bir takım stratejisinin oluşturulması ve ekiplerin normal çalışma ortamı dışında birbirlerini tanımasının yanı sıra morallerinin arttırılması gibi ilave faydalar da sağlamaktadır.

Programın her safhasında program yöneticileri, ekiplerinizin pozisyonları hakkında bilgi sahibi olması amacıyla, işaret panosunu güncellemektedir. Ekiplerin bütün aktivite boyunca enerjilerini yüksek tutmalarını sağlayacak şekilde, ekstra puan toplamalarına olanak sağlayacak ayrıca alınabilecek birkaç başka görev ve bonus şeklinde aktiviteler de bulunmaktadır.

Öğrenme Sonuçları

Win It in a Minute, katılımcı, enerjik ve eğlence dolu bir etkinliktir. Bu aynı zamanda, takım iletişim becerileri ve takım strateji geliştirme konularında olağanüstü faydaları olan bir etkinliktir. Takım üyelerinin tehdit edici olmayanbir şekilde, her zamanki çalışma ortamının dışında da diğerlerini tanırken bireysel morali de arttırdığı kanıtlanmıştır. Burada bahse konu zorlu görevlerin hepsi eğlenceli ve kapsayıcı nitelikte olup açık format; herkesin etkinliğe katılımını teşvik etmektedir.

Related Testimonial

Win it in a Minute, eğlenceli ve kapsayıcı bir etkinlikti. Herkes çok keyifli hissediyordu ve bu moralleri yükseltmek için gerçekten unutulmaz bir ortak deneyimdi.

Bupa

Contact Us