Race Around the World

Uzaktan çalışan ekipler için dünya çapında eğlenceli dünya turu yarışı

1 - 1.5 Saatler
Kapalı alan
Rekabetçi / İşbirlikçi
8 - Sınırsız

Hakkımızda

Race Around the World, özellikle uzaktan çalışanlar için tasarlanmış çevrimiçi bir ekip kurma etkinliğidir. Etkinlik, ödüllü Go Team uygulamamız tarafından sağlanır ve herhangi bir konumdaki herhangi bir cihazda oynatılabilir. Race Around the World, çeşitli eğlenceler ve heyecan verici mücadeleler içeren üç seviyeye sahiptir.

Her ekip bir kaşifi temsil eder. Oyuncular, ekiplerinin kaşif avatarına dünya çapında rehberlik etmek için video konferans aracılığıyla ekipleriyle iletişim kurarlar. Üç oyun seviyesini de maksimum puanla başarıyla tamamlamak için, ekipler çevrimiçi bültenlere dikkat etmeli ve oyun haritasından toplanan bilgileri değerlendirmelidir. Zamanlanmış aşamalar ve sınırlı kaynakları yönetme baskısı çok ilgi çekici bir öğrenme platformu oluşturur.

Öğrenme Sonuçları

Race Around The World, uzaktan çalışanların evden çalışma için geçerli olan sosyal beceriler geliştirmelerine olanak sağlar. Hedefler oyun boyunca kademeli olarak ortaya çıktıkça ve durumlar değiştikçe, takımlar işbirlikçi stratejik düşünme ve planlamalarına çevik bir yaklaşım benimsemelidir. Race Around The World, katılımcıların bilgi toplamaya, eleştirel düşünmeye ve çözümlerini ekip arkadaşlarıyla karşılaştırmaya teşvik edildiği yinelemeli bir öğrenme çerçevesine sahiptir. Zaman baskısı altında, ekipler çevrimiçi iletişimin yüz yüze iletişimden oldukça farklı olduğunu fark edeceklerdir. Mesajları almak ve yorumlamak için aktif olarak dinlemek, yüz ifadelerindeki ipuçlarını izlemek ve kesin ve özlü iletişim kurmak ekip başarısının anahtarlarıdır.


Related Testimonial

Müthiş gerçeklik, enerji verici & eğlenceli bir etkinlik

Kate Stockman
GSK

remote team building

Uzaktan Çalışan Ekipler için Etkinlikler

Bu etkinlik uzaktan çalışan kişiler için tasarlanmıştır. Ekibiniz evden, başka bir bölgede bulunan ofis konumlarından ya da farklı ülkelerden çalışıyor olabilir! Temayı seviyor ancak yüz yüze ya da hibrit bir çözüm mü arıyorsunuz? Ekibiniz için bu tecrübeyi nasıl özelleştirebileceğimizi öğrenmek için bizimle irtibata geçin.

web or app Web ve Uygulama tabanlı uzaktan ekip kurma programları
Hem web üzerinden hem de uygulamada aktiviteler sunduğumuzu biliyor muydunuz? Durumunuza en uygun uzaktan programları bize danışın.


Contact Us