Orchestrate!

Takımınız, 2 saat içinde bir senfoni orkestrası oluyor!

2 - 3 Saatler
Kapalı alan
İşbirlikçi
40 - Sınırsız

Hakkımızda

Senfoni Orkestrasının gücünü hissedin... içinde yer alarak!

Keşke bir müzik aleti çalabilseydim dediğiniz oldu mu hiç? Veya bir Senfoni Orkestrasının içindeki müzisyenlerden biri olmanın nasıl bir şey olduğunu merak ettiniz mi? Orchestrate! Katılımcılarınızın bir senfoni parçasını birlikte öğrenip daha sonra eksiksiz bir orkestra halinde hep beraber çaldıkları ilham verici, ve çok öğretici bir etkinlik programı - ve tüm bunların hepsi 1.5-2 saat içinde gerçekleşir! Gerçekten de eşsiz ve çok güçlü bir tecrübe paylaşımı yaşanır.

Öğrenme Sonuçları

Hiç şüphe yok ki, Orchestrate!, en zorlu ve zorlayıcı etkinliklerin başında yer almaktadır. Çalışanlarınızın potansiyellerini en yüksek seviyeye çıkaracak ve daha önceki limitlerinin çok ötesine taşıyacaktır. Bu etkinlik sıkı bir çalışma, ciddi bir konsantrasyon ve gerçek manada bir ekip çalışması gerektirmektedir. Ancak her ne kadar zorlayıcı bir etkinlik olsa da, burada elde edilecek kazanım asla unutulmayacak bir deneyim olacaktır. Senfoni orkestrası etkinliği muhtemelen ekip çalışmalarına verilebilecek en iyi örneklerden birisidir. Katılımcıların heyecanlı ve yaratıcı bir şekilde birbirleriyle uyumlu şekilde hareket etmesi gerekmekte olup farklı görevleri üstelenen kişilerin ortak bir hedef doğrultusunda birlikte çalışmaları gerekmektedir. Bu; sadece gerçek manada müzisyenlerin yaşayabileceği türden bir deneyimdir.

Her zaman müziğin insanlar üzerine önemli bir etkisi olduğu söylenmiştir. Orchestrate! takımınızı yepyeni başarılara hzırlayacaktır.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Sonuçları

Orchestrate katılımcıları gerçekten bulutların üzerinde hissettiren unutulmaz bir gösteridir. Bu duyguyu sizler de hissetmek istemez misiniz? Siz de tanıdıklarınızı size katılmaları ve Orkestradaki yerleri için sponsor olmaya davet edin. Böyle bir fırsattan gerçekten memnun olacak kişilerin içinde yer aldığı bir hayır kurumuyla ilişkiniz var mı? Etkinlikten önce yerel okullarda öğrenciler arasında yarışmalar düzenleyebilir ve onlara Orchestrate davetiyesi verebilirsiniz. Etkinlik sonrasında ise okullara belirli sayıda müzik aleti bağışlayabilirsiniz.

Related Testimonial

Zekice tasarlanmış toplantı açılış etkinliği için teşekkürler. Deloitte'nin ne kadar memnun kaldığının farkında olduğunuza eminim. Toplantıya gelenlerde daha önce hiç bu kadar yüksek bir katılım ve heyecana ratlamamıştım.

Deloitte

Contact Us