Orchestrate!

Takımınız, 2 saat içinde bir senfoni orkestrası oluyor!

2 - 3 Saatler
Kapalı alan
Katılımcı
40 - Sınırsız

Hakkında

Senfoni Orkestrasının gücünü hissedin... içinde yer alarak!

Keşke bir müzik aleti çalabilseydim dediğiniz oldu mu hiç? Veya bir Senfoni Orkestrasının içindeki müzisyenlerden biri olmanın nasıl bir şey olduğunu merak ettiniz mi? Orchestrate! Katılımcılarınızın bir senfoni parçasını birlikte öğrenip daha sonra eksiksiz bir orkestra halinde hep beraber çaldıkları ilham verici, ve çok öğretici bir etkinlik programı - ve tüm bunların hepsi 1.5-2 saat içinde gerçekleşir! Gerçekten de eşsiz ve çok güçlü bir tecrübe paylaşımı yaşanır.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Hiç şüphe yok ki, Orchestrate!, en zorlu ve zorlayıcı etkinliklerin başında yer almaktadır. Çalışanlarınızın potansiyellerini en yüksek seviyeye çıkaracak ve daha önceki limitlerinin çok ötesine taşıyacaktır. Bu etkinlik sıkı bir çalışma, ciddi bir konsantrasyon ve gerçek manada bir ekip çalışması gerektirmektedir. Ancak her ne kadar zorlayıcı bir etkinlik olsa da, burada elde edilecek kazanım asla unutulmayacak bir deneyim olacaktır. Senfoni orkestrası etkinliği muhtemelen ekip çalışmalarına verilebilecek en iyi örneklerden birisidir. Katılımcıların heyecanlı ve yaratıcı bir şekilde birbirleriyle uyumlu şekilde hareket etmesi gerekmekte olup farklı görevleri üstelenen kişilerin ortak bir hedef doğrultusunda birlikte çalışmaları gerekmektedir. Bu; sadece gerçek manada müzisyenlerin yaşayabileceği türden bir deneyimdir.

Her zaman müziğin insanlar üzerine önemli bir etkisi olduğu söylenmiştir. Orchestrate! takımınızı yepyeni başarılara hzırlayacaktır.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Sonuçları

Orchestrate katılımcıları gerçekten bulutların üzerinde hissettiren unutulmaz bir gösteridir. Bu duyguyu sizler de hissetmek istemez misiniz? Siz de tanıdıklarınızı size katılmaları ve Orkestradaki yerleri için sponsor olmaya davet edin. Böyle bir fırsattan gerçekten memnun olacak kişilerin içinde yer aldığı bir hayır kurumuyla ilişkiniz var mı? Etkinlikten önce yerel okullarda öğrenciler arasında yarışmalar düzenleyebilir ve onlara Orchestrate davetiyesi verebilirsiniz. Etkinlik sonrasında ise okullara belirli sayıda müzik aleti bağışlayabilirsiniz.

Related Testimonial

Bunun sadece insanları bir araya getirme amacına yönelik olarak eğlence ve müziğin gücünü ön plana çıkarmakla kalmayıp aynı zamanda, insanların ortak bir amaç uğruna birlikte çalıştıklarında neler başarabildiklerini de göstermekte olduğunu düşünüyorum.

Ellery Ferguson, Educational Director
Tom Lee Music

Contact Us