Flat Out Formula One

Ekipler gerçek boyutlarda F1 yarış aracı yapıp yarıştırırlar

2 - 3 Saatler
Kapalı alan ve açık alan
Rekabetçi / İşbirlikçi
16 - Sınırsız

Hakkımızda

Flat Out Formula 1 etkinliğinde iletişim becerileri, yardımlaşma, ve kaynak kullanımındaki yaratıcılık, ekip çalışması içinde ve üst seviye bir tasarım olan F1 model arabanın yapımı sırasında test edilmektedir. Zamanın etkin ve yararlı olarak kullanılması hem siz hem de diğer takımlar için en önemli faktördür. Ayrıntılı imalât planları üzerinde eşzamanlı olarak takım halinde becerilerin ortaya konulup arabayı ortaya çıkarmak için çalışılması ve mükemmel senkronizasyon ile insan gücünün uyumlandırılması gerekmektedir. Arabalar tamamlandığında takımlar bunları istedikleri gibi süsleyecek ve kendi markalarını ve kurumsal değerlerini,mesajlarını vermek üzere dekore edeceklerdir. Etkinlik, başlama pozisyonunun belirlenmesi için eleme safhaları ve sonrasındaki yarış ve ödül töreni ile sona erer.

Öğrenme Sonuçları

Ancak alt takımların oluşturulması ve bunların birbiriyle paralel olarak çalışmasıyla Flat Out F1 in inanılmaz sonuçları elde edilebilmektedir. Hedefin iyi bir şekilde anlaşılmasıyla, bu karmaşık proje, tüm ekip üyelerinin başarılı bir üretime yönelik gayretleriyle tüm ekibi verimli ve etkili bir hale getirek için parçalara ayrılabilmektedir. Araçların bir araya gelmesiyle yaratıcılık had safhada gerçekleşmekte olup, nihai yarış pit stopta kazanılıp kaybedildiğnden pratikteki uygulamalar mükemmel hale getirilmektedir.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Sonuçları

Kendi KSS kuralımıza Catalyst'in bağlılığının bir parçası olarak, global ortaklarımızdan biri yakın geçmişte bu etkinliği bir okula bağışladı. Çocuklar bu dinamik yarışmacı etkinlikten sadece eğitsel yararları almakla kalmadılar kendileri ayrıca bir dernek için hatırı sayılır bir miktar parar topladılar. Etkinlik öncesinde yarışacak olan her takıma kendi F1 imalatları için kurumsal sponsorluk bulma görevi verildi. Henüz daha gelişme çağında tuttuğunu koparan çocuklar için hayli kararkter şekillendirici bir olay! (Ayrıntılı bilgi için bizimle temasa geçiniz.)

Related Testimonial

Flat Out Formula One, herkesin katılımının sağlandığı ve herkesin kazanmaya odaklandığı benzersiz ve inovatif bir takım kurma etkinliğidir. İmalat aşamasından dekorasyona, bilgilendirme ve yarışlara kadar ekip ruhunu çok net bir şekilde hissedebilirsiniz ve hemen akabindeki nihai yarış organizasyonu da tüm katılımcıların hafızalarından silinmeyecek bir deneyim olarak karşımıza çıkmaktadır.

Geok Pin Tan, Finance Director
DDB Worldwide Ltd.

Contact Us