The Infinite Loop

Sanal gerçeklik oyununa dalın ve inanılmaz derecede gerçek algısını yaşayın

1.5 - 2 Saatler
Kapalı alan
Rekabetçi
6 - Sınırsız

Hakkında

Beyaz Şapkalı bilgisayar korsanları ekibi özel bir gizli görev için çağrılmaktadırlar. Oyundan bir gece önce, genç bir adam "The Odyssey" adlı şüpheli bir ismi olan firmadan sanal gerçeklik başlığı satın alır. Yeni adlığı bu başlığı denerken, birden oyunun sanal dünyasına fiziksel olarak hapsedilir.

Ekibin görevi, sanal ve gerçek dünyalardan bir ileri bir geri giderek tutsağı kurtarmak için gerekli ipuçlarını toplamak ve onun gerçek dünyaya dönüşünü sağlamaktır.

Takım arkadaşları White Hat Kılavuz Kitapçığını kullanarak farklı odaların kapılarını açan bir dizi kilitli modülden oluşan çözümleri bulurken her seferinde bir ekip üyesi VR başlığını takmakta ve içinde bulunduğu sanal dünyayı arkadaşlarına tarif etmektedir.

Tamam olduğunu düşündüklerinde, ikinci seviyeye geçmekte ve çok daha karmaşık kilit sistemleri olan aynı odalardan geçmeleri gerekmektedir.

Oyunun amacı, bir oyunda birden fazla ekibin nasıl bir gelişim gösterdiğini ortaya koyan bir ana ekrranla, ekipler arasında bir rekabet yaratmaktır.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Infinite Loop, gerçek zamanlı işbirliğine ve gerçek zamanlı iletişime dayalı güçlü bir yalın yönetim oyunudur. Oyuncular sanal dünyadaki problemleri tarif etme konusunda ne kadara hassas olurlarsa, gerçek dünyadaki ekip arkadaşları dasoruna ilişkin çözüm bulma konusunda da o kadar hızlı olacaklardır. Infinite Loop'un oldukça güçlü bir öğrenme grafiği bulunmaktafdır. Devamlı geri bildirim ve gelişimle bir arada bulunan tekrarlamalı öğrenme ekibin sorunları çok daha etkili bir biçimde çözmesine olanak sağlamaktadır. Infinite Loop, çok yönlü bir etkinlik olup, sağlam metodolojiler kullanmak suretiyle uzaktan ekiplerle çalışırken modern iş hayatını ciddi manada etkileyen karmaşık sorunların ele alınmasında çok güçlü bir araçtır.

Fiziksel Mesafe

physical distancing

Fiziksel Mesafe

Bu aktivite fiziksel mesafe kurallarına uygun olarak dizayn edilebilir. Katılımcıların birbirleriyle paylaşması gereken oyun materyali ve bildirilerden uzak durmak adına bu programı dizayn ettik. Ve, yakın durmayı gerektiren her şeyden kaçındık! Yetenekli uzmanlarımız deneyim boyunca katılımcılara rehberlik edecek ve her birinin eğlenceli bir öğrenme deneyimi yaşarken sosyal mesafe kurallarına uyduklarından emin olacaklardır. Fiziksel mesafe ve ekibiniz için bu deneyimi nasıl özelleştirebileceğimizi öğrenmek için bizimle irtibata geçin.

Related Testimonial

Muhteşemdi! Oyunu bitirmek için programdaydık ama takımlar o kadar ilgililerdi ve dahil olmuşlardı ki oynamaya devam etmek istediler.

Amdocs

Contact Us