Fifteen Famous Minutes

Ekranda bir Hollywood klasiğini canlandırın

2 - 4 Saatler
Kapalı alan ve açık alan
Rekabetçi
20 - Sınırsız

Hakkımızda

Fifteen Famous Minutes etkinliğinde takımlar Hollywood veya Yeşilçam klasiklerine yeni yorumlar katarken bir yandan da ışığı ayarlamak, kareleri oturtmak ve zamana karşı egolarını kontrol ederek yarışmakla karşı karşıya kalacaklardır.

Her takımın stüdyosu, onların gurur duymayı hak edecekleri bir sonuca ulaşabilmeleri için çeşitli aksesuar, kostüm, malzeme ve ekipmanla donatılmıştır. Planlama, diyalogları hazırlama ve provaların ardından yaratıcı hormonların ekip üyelerini ele geçirmesiyle birlikte plato çekimlerine geçilir. Üç saat gibi kısa bir zaman içerisinde filminiz tamamlanır ve ardından yıldızlar geçidi ile gözyaşları ve kahkahaların birbirine karışacağı eğlence ve sürprizlerle dolu Akademi Ödülleri ve Gala Gecesini beklerken takım üyeleri yorgunluk içkilerini yudumlamaya başlayabilirler.

Öyleyse Işık... Kamera ve Motor!

Öğrenme Sonuçları

Bu eğlenceli ve kahkaha dolu takım kurma etkinliğinde, katılımcılar kendi kısıtlamalarını aşmakta ve çok daha yaratıcı olmaktadırlar. Konfor alanlarından çıkmaya zorlanmakta ve oyunculuk, senaryo yazımı konularına dahil olmakta ve eğlenceli şekilde film çekmektedirler. Zaman kısıtlı olduğundan başarı için; takım çalışması, strateji ve rollerle görevlerin etkili ve verimli şekilde dağılımı hayati önem taşımaktadır. Film çekimi esnasında takımlar, zorlayıcı zaman baskısı altında mükemmelliğe yönelik çalışma yapmayı öğrenmektedirler.

Related Testimonial

Harika ve çok iyi organize edilmiş bir etkinlikti! Ekibimiz çok memnun kaldı ve özellikle ben de bu başarıda katkısı olan herkese minnattarlığımı sunuyorum. Tekrar teşekkürler!

Siemens Healthcare Diagnostics

Contact Us