Hole in One

Topluma odaklı golf turnuvası

1.5 - 2 Saatler
Kapalı alan
Rekabetçi / İşbirlikçi
18 - Sınırsız

Hakkımızda

Golf, ister bir golf sahasında ister bir konferans salonunda olsun, ticari network oluşturulması için her zaman çok popüler bir spor olmuştur. Biz de bu saygıdeğer spor aktivitesini, herkesin anlamlı bir şekilde içine dahil olmasına olanak sağlayan eğlenceli ve katılımcı bir mini versiyona dönüştürdük.

Hole in One etkinliğinde katılımcılara ekipler halinde, sonunda oldukça çekişmeli ve eğlenceli bir turnuvada yer alacakları zorlu bir mini golf sahası tasarlama ve inşa etme görevi verilmektedir.

Ekipler, kendilerine verilen malzemeleri kullanarak kendi sahalarını tasarlamaktadırlar. Buradaki görev, her bir deliğin, eğlenceli, zorlu ve konsept açısından farklı olacak şekilde inşa edilmesini gerektirmektedir.

Her ekip aynı zamanda, her delikte yarışıp puan toplayacakları final turnuvasında kullanacakları kendi golf sopalarının tasarımı ve yapımından da sorumlu olacaklardır.

Öğrenme Sonuçları

Hole In One, zorlayıcı problemlere cevap verilmesi, yaratıcı tasarım oluşturma ve yeşil alan inşası konularında her herkesin katılımının sağlandığı yüksek enerjiye sahip bir aktivitedir. Burada yaratıcılık ve pratik zeka teşvik edilmektedir! Mini golf sahası tasarlanırken, iletişim ve proje yönetimi becerilerinde yararlanılmaktadır. Katılımcılar bu etkinlikten büyük keyif almakta ve kendilerini çok iyi hissetmektedirler!

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Sonuçları

Kurumsal Sosyal Sorumluluğun ruhu gereği, Hole in One etkinliği, her bir golf parkurunu inşa etmek için kulanılacak malzemelerin bir parçası olarak konserve ürünleri ve dayanıklı ambalajlı gıda malzemelerini kullanmaktadır.

Etkinlik sonrasında gıda maddeleri, açlık ve gıda israfı arasındaki bir köprü oluşturacak şekilde sizin seçmiş olduğunuz yerel yardım kuruluşuna bağışlanacaktır. İyi niyetin bir göstergesi olarak, her katılımcının yerel yardım kuruluşu tarafından daha önceden hazırlanmış "istek listesi" nden 5 ila 10 kadar gıda maddesi alması istenmektedir. Buna alternatif olarak, program için kullanılmak üzere, konserve ve kuru gıda kutuları temin edebiliriz ya da etkinlik öncesinde ekiplerin önceden belirlenen bir bütçeyle, yardım alışverişine çıkmasını sağlayabiliriz.

Related Testimonial

Tüm katılımcılar, keyifle kendi golf sahalarını meydana getirdiğinden ve birbirlerine yardımcı olabildiklerinden büyük bir memnuniyet duymaktadırlar.

Cisco International

Contact Us