T-Shirt Masterpiece

Şirket değerlerinizi oluşturun ve yazın

30 dakikalar - 2 Saatler
Kapalı alan
Katılımcı
10 - Sınırsız

Hakkında

Takımlardaki herkese birer adet düz beyaz t-shirt verilecektir. Burada yapılması istenen zorlu görev takımlarını, şirketi veya üretilen ürün veya hizmetleri tanıtan, yansıtan yaratıcı ve çarpıcı bir t-shirt tasarlamalarıdır. T-shirt'lerin tasarımında takımlar ortak bir yaklaşım sergilemelidirler. Bunların ince mizahla süslenmiş olması doğal olarak daha çok ödüllendirilecektir. Kilit mesajların yerine ulaştırılması ve çalışma arkadaşlarınızla ofis dışı ortamda kaynaşmak için çok eğlenceli ve ilginç bir etkinliktir.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Zaman burada en önemli unsur haline gelmekte olup bu sayede ekiplerin her birinin kendi fikirleri üzerine işbirliği yaparak tek bir takım halinde çalışması ve takım içinde yer alan her bireyin becerilerinden ve güçlü yanlarından faydalanması oldukça büyük önem taşımaktadır. Üretim safhasına geçildiğinde, uzman tasarımcılarımızdan oluşan bir ekip yardımıyla bir dizi baskı malzemesi verilecektir. Tüm gömlekler tamamlandığında, ve zamanda da kaldığı takdirde, takımların kendi eserlerini ve mesajlarını gösterdikleri bir defile tertip edilecektir. T-shirt Masterpiece, çalışanlarınızı konferans temasına dahil etmenin en fantastik yöntemidir.

Gerçekten bu akiviteye bayıldık. Şirket kültürümüze şaşırtıcı bir biçimde başka açıdan bakabilmemize olanak sağlamakla birlikte aynı zamanda her birimizin olaylarıa bakış açısını anlama ve takdir etmemize yardımcı oldu.

Mercedes-Benz Auto Finance Ltd

Request a Quote