Toy Factory

Dezavantajlı gençler için oyuncak yapımı

2 - 3 Saatler
Kapalı alan
İşbirlikçi
10 - Sınırsız

Hakkımızda

Çalışma arkadaşlarınızı üretim bandındaki görevleri planlamak için bir proje yönetirken ve yeteneklerini yardıma muhtaç çocuklara oyuncaklar üretmeye adamışken görmek istemez misiniz? İster konferans oturumları arasında ister başka bir kurumsal etkinlik sırasında yapılıyor olsun, Toy Factory toplumun vicdanına hitap eden yeni ve esnek bir takım oluşturma yaklaşımı içerir.

İçerisinde çeşitli şekillerde ahşap oyuncak parçaları bulunan bir torbayı açan takımlardan bunları birleştirmeleri ve iyi kalitede farklı çocuk oyuncakları yapmaları istenir. Üç boyutlu planlar takımlara süreç boyunca yol gösterir oyuncak tasarımının tüm ayrıntılarını katılımcılara sunar. Önemli olan yalnızca kaliteli üretim yapmak değildir, Toy Factory’de malların termin sürelerinde teslim edilmesi de ölçülür. Hedeflerini tutturmak için takımların işbirliği içerisinde birlikte çalışmaları şarttır. Planlama safhasında katılımcılar bileşenleri tanımlar, akışı yönetir, bireysel görevleri üstlenir ve böylece bir üretim hattı oluştururlar. Kalite kontrolleri yapıldıktan sonra oyuncaklar kurumsal renklerde yaratıcı bir şekilde boyanır ve seçilen kuruma bağışlanmak üzere gönderilir. Etkinliğin ikinci safhasında ise takımlardan daha yaratıcı bir beyin fırtınası yaparak bu yeni yaratılan oyuncakların kullanıldığı öğretici ve eğlendirici oyunlar yaratması istenir. Eğlenceli finalde her takım sırayla sahneye gelerek oyuncaklarının oyun değerini en üst seviyeye çıkaran eşsiz etkinliklerini sergilerler. Oyuncaklar ile her türlü oyun malzemelerinin tümü etkinlik bitiminde yerel çocuk hayır kurumlarına, okullara veya bakım evlerine bağışlanır.

Öğrenme Sonuçları

Gerçek dünyada olduğu şekilde müşteri memnuniyeti elde etmek adına verimli üretim hattı ve kalite kontrol sistemlerinin oluşturulması. Sadece müşteri hizmetleri konularıyla ilgili bir kavrayışa sahip olmakla kalmayıp, yapmış olduğunuz oyuncakların son kullanıcılar özellikle ihtiyaç sahibi çocuklar üzerinde bir etkisi olacaktır.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Sonuçları

Toy Factory KSS düşünülerek geliştirilmiştir. Diğer etkinliklerimizin KSS kavramı içerisinde nasıl kullanılabileceğini görmek için

Related Testimonial

Toy Factory etkinliğini tavsiye ettiğiniz için teşekkürler. Sadece birlikte çalışmaktan birşeyler öğrenmekle kalmayıp aynı zamanda yeni edindiğimiz yaklaşımları müşterilerimize yansıtmış da olduk ve tüm bunların yanı sıra, ihtiyaç sahibi çocukların yüzündebir gülümsemeye sebep omanın verdiği mutlulukla da etkinliğimizi sonlandırdık. Ekibimize çok iyi geldi gerçekten.

WWT

Contact Us