Go Team - Go Give

Bağış yaparken eğleneceksiniz

1 - 3 Saatler
Kapalı alan ve açık alan
Rekabetçi / İşbirlikçi
8 - Sınırsız

Hakkımızda

Bir tablet ve Go team uygulamasını kullanan ekipler, bir bağış projesi seçmek için kontrol noktalarını incelemektedirler. Benzersiz Go Team "takip oku" ekiplere seçmiş oldukları noktaya giderken kılavuzluk etmektedir. Katılımcıların hedef noktaya varmasıyla, soruların, şifrelerin, ipuçlarının, fotoğraflı kriterlerin ve süreli görevlerin de dahil olduğu, GPS ile tetiklenen zorlu görevleri tamamlama için birlikte çalışmaktadırlar. Elde edilen başarı, seçilen "bağış projesinde" etki gerçekleştirilmesine neden olmaktadır. Daha sonra ekipler bir diğer lokasyona ve bir diğer zorlu göreve doğru hareket etmektedirler.

Ekipler, heyecan verici bağış yarışında yol aldıkça, güncellemeler, geri bildirimler ve puanlar da gerçek zamanlı olarak tutulmaktadırlar. Başlangıç noktasındaki üsse geri geldiklerinde, her ekip izlenmekte ve bütün projeye yansıtılabilecek şekilde kendi maceralarındaki belli başlı noktalarda bonus görevler alabilmektedirler.Go Team yaratıcı platformu, her türlü yeteneğe ve ortam tiplerine uygunluk sağlayabilmektedir. Go Team katılımcılarından, hareketli şehirlerde, zorlu yol koşullarında, ormanlık arazilerde veya suyla çevrili ortamlarda görev yapmaları istenebilmektedir.

Go Team - Go Give başvuruları çalışan angajmanı, personel eğitimi, ürün lansmanı, pazarlama &promosyon, oryantasyon ya da bilgi toplama şeklinde olup herhangi bir sınır bulunmamaktadır herhangi bir sınır bulunmamaktadır. Konferans lokasyonunuzu daha detaylı inceleyin, özel öğrenme sonuçlarını keşfedin ve dünyanın herhangi bir yerindeki bir hayata dokunurken, ekibinizle birlikte eğlenip enerjinizi yükseltin

Öğrenme Sonuçları

Go Team - Go Give, bağış yaparak başkalarının hayatında etki yaratmak gibi ortak bir hedef doğrultusunda çalıştıklarından, bütün bir grup içindeki işbirliğini teşvik ederken ekipler arasında da dostane bir rekabet ortamı yaratmaktadır! 

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Sonuçları

Her katıldığınız bir kurumsal ekip kurma aktivitesinde aç bir çocuğun karnını doyduğunu, ya da birinin suya kavuştuğunu ya da ağaçların dikildiğini düşünün.

B1G1, bağış faaliyetleriyle dolu bir dünya yaratmayı misyon edinmiş bir Sosyal Girişim ve sivil toplum kuruluşudur. Alışılmış bağış modellerinin aksine, B1G1 benzersiz Bağış Hikayeleri yaratmak için bağış faaliyetlerini firmaların gündelik işlerine yerleştirmek suretiyle daha fazla sosyal etki yaratmaları için küçük ve orta ölçekli işletmelere yardımcı olmaktadır. Her ticari işlem (sonuç olarak sizin her zaman yaptığınız işlemler), 1 sentle bile olsa başkalarının hayatını etkileyebilmektedir.

Go Team - Go Give, B1G1 projeleriyle sıkı sıkıya ilişki içinde bulunmaktadır. Etkinlik öncesinde, ekibinizin bağış yapacağı B1G1 projesini seçme konusunda yardımcı olacağız ve arzu ettiğiniz öğrenme sonuçları doğrultusunda, ekibinize uygun bir güzergah ve bir dizi zorlu görev belirleyeceğiz.

Related Testimonial

Go Give etkinliğinden gerçekten çok memnun olduk. The Go team etkinliği hem eğlenceli hem de bolca kahkahanın olduğu bir etkinlikti. Harika bir şekilde hepimizin güçlü yanlarının neler olduğunu öğrenmiş olduk. Herşeyden önemlisi en güzel tarafı da birlikte yardım faaliyetinde bulunabilme fırsatına sahip olmamızdı. Go Give etkinliğini şiddetle tavsiye ediyorum.

Cervello

Contact Us