E Choir

Sanal toplantıları canlandırmak için Ses Egzersizi

30 - 45 dakika
Kapalı alan
İşbirlikçi
8 - Sınırsız

Hakkımızda

E-choir sınır tanımaz; küçük bir ekip, tüm departman veya tüm şirket katılabilir! Run-on Zoom (veya başka bir konferans platformu), dizüstü bilgisayar ve cep telefonundan başka bir ek ekipmana gerek yoktur. Bu akıllıca oluşturulmuş internet korosu deneyimi, çevrimiçi gecikme ve müzik performansı sorunlarından etkilenmez. Katılımcılar, koçluk sırasında sessiz kalırlar ve kişisel nihai performanslarını telefonlarına, Diktafonlarına veya WhatsApp'a kaydederler. Bu, aynı zamanda, şarkı söylemekten rahatsızlık duyanların rahat hissetmelerine yardımcı olan kapsayıcı bir atmosfer oluşturur. Kutlama anı, katılımcıların seslerinin profesyonel bir yapımcı tarafından dikkatlice karıştırıldığı parçanın son versiyonunun gönderilmesinin ardından gelir. Bu çıktı, kalıcı bir paylaşılan hafıza oluşturmak için yakınlaştırma görüntüsü ile de düzenlenebilir.

Öğrenme Sonuçları

Ekip birleştirme faaliyetlerinin faydaları uzun zamandır bilinmektedir, ancak bunları gerçekleştirmenin geleneksel yöntemleri birdenbire imkansız hale gelmiştir. E-choir, "yeni norm" için yeni bir ekip oluşturma etkinliği sunar. Egzersiz, birbirinden uzakta olan katılımcıları algılanan sınırlamaların ötesine geçmeye ve paylaşılan başarıyı kutlamaya davet eder. Profesyonel bir koç tarafından, tehdit içermeyen bir bağlamda kolaylaştırılır ve takımdaki en çekingen kişiler bile kısa sürede başardıklarına şaşırır. Nihai performansın yayınlanması, gelecekteki bir ekip toplantısının başlatılmasında veya sonuçlandırılmasında güçlü bir birlik göstergesi de sunabilir.

remote team building

Uzaktan Çalışan Ekipler için Etkinlikler

Bu etkinlik uzaktan çalışan kişiler için tasarlanmıştır. Ekibiniz evden, başka bir bölgede bulunan ofis konumlarından ya da farklı ülkelerden çalışıyor olabilir! Temayı seviyor ancak yüz yüze ya da hibrit bir çözüm mü arıyorsunuz? Ekibiniz için bu tecrübeyi nasıl özelleştirebileceğimizi öğrenmek için bizimle irtibata geçin.

web or app Web ve Uygulama tabanlı uzaktan ekip kurma programları
Hem web üzerinden hem de uygulamada aktiviteler sunduğumuzu biliyor muydunuz? Durumunuza en uygun uzaktan programları bize danışın.


Contact Us