Break Out Bingo

Uzaktan çalışanların irtibatını sağlamak için hızlı bir çevrimiçi canlandırıcı

20 dakikalar - 1 Sat
Kapalı alan
Katılımcı
10 - Sınırsız

Hakkında

Eğitici uygulamamızı indirdikten sonra, katılımcılar bir video konferans platformu aracılığıyla oyuna girmeye hazırdır. Güler yüzlü bir sunucu oyuncularla tanışır ve onları küçük gruplara ayırır ve her biri sanal Bingo Card'tan bir soru sorar. Bu "aniden ortaya çıkan" soru eğlenceli gerçekleri, kariyer başarılarını veya ilgi çekici kişisel övgüleri ortaya çıkarır, örneğin, Bu odada TV programına çıkan var mı?

İsimler (cevaplar) interaktif uygulamaya girilir. Herhangi bir oyuncu, rekabetçi ancak kapsayıcı bir atmosferi koruyan herhangi bir soruya puan verebilir. Sadece üç dakika sonra, grup bir ara verir ve ardından süreç tekrar başlar. İkinci turdan sonra, herkes enerjisini toplamaya ve en son keşiflerini paylaşmaya istekli bir şekilde tekrar bir araya gelir. Daha sonraki turlarda herkesin farklı gruplarda yeniden bağlantı kurduğu ve BINGO diye bağırmaya başladığı görülür!

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Çevrimiçi toplantıların başlangıcı, özellikle tüm katılımcılar aşina olmadığında, genellikle garip olabilir. Deneyimli bir sunucu tarafından desteklenen tehdit edici olmayan bir canlandırıcı, izleyicilerinizin kendilerini rahat hissetmesine ve ilerideki iş konularında kendilerini ifade etmeye daha açık olmasına yardımcı olabilir. Breakout Bingo, grubu hareket halindeyken bağlayacağınız kesinlikle eğlenceli bir ekip oluşturma seansıdır. İlişkiler tüm kuruluşlarda çok önemlidir ve üretken, yüksek oranda bağlantılı bir iş gücü, her kuruluş için inanılmaz bir varlıktır. Breakout Bingo, insanları farklı konumlardan çalışırken bile birbirlerini kişisel düzeyde tanımaya teşvik eder. Ortak zemini tanımak, iletişim becerilerini geliştirmek ve "dijital olarak" eğlenmenin yollarını keşfetmek, uzaktan çalışan ekipleri motive etmek için çok önemlidir.

remote team building

Uzaktan Çalışan Ekipler için Etkinlikler

Bu etkinlik uzaktan çalışan kişiler için tasarlanmıştır. Ekibiniz evden, başka bir bölgede bulunan ofis konumlarından ya da farklı ülkelerden çalışıyor olabilir! Temayı seviyor ancak yüz yüze ya da hibrit bir çözüm mü arıyorsunuz? Ekibiniz için bu tecrübeyi nasıl özelleştirebileceğimizi öğrenmek için bizimle irtibata geçin.

Contact Us