Go Team - Indoors

Ekibinizin kuvvetli yönlerini biliyor musunuz?

1 - 2 Saatler
Kapalı alan
Rekabetçi / Katılımcı
4 - Sınırsız

Hakkında

Go Team ile dışarıda olmaktan memnun musunuz? Canlanmak ve coşmak için konferansınızda, akşam etkinliğinizde veya şirket içi eğitim toplantılarında Go Team Indoor etkinliklerini deneyiniz.

Tri Master, aktivite süresince ekiplere rehberlik eden bir teknolojik ara yüzü kullanan eğlenceli, rekabetçi ve zorlayıcı bir ekip etkinliğidir. Gittikçe zorlaşan 5 seviyede yaklaşık 100 görev bulunmakta olup, bir bonus turu, çift ikramiyeli ya da ödülsüz tur ve daha pek çok tamamlanacak görev bulunmaktadır. Görevler; beyinle ilgili, yaratıcı ve fiziksel olmak üzere 3 ana kategoriye ayrılmış olup bu herkes için bir görev olduğu anlamına gelmektedir ve her bir turda 8 görevden sadece 5 i seçildiğinde, çok daha zorlayıcı görünen herhangi bir görevden kaçınılması mümkün bulunmaktadır. Görevlerin dağıtımına, liderliğe, bir ekip olarak çalışmaya ve problem çözmeye odaklanan Tri Master, tüm ekip üyelerinin katılımının sağlandığı enerjisi çok yüksek eğlenceli bir etkinliktir.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Go Team Tri Master etkinliğinde katılımcılar, görevlere dahil olmakta ve temel iş becerilerini geliştirirken bir yandan da birlikte eğlenmektedirler. Liderlik ve görevlendirme konuları, ekibin kendi güçleri doğrultusunda çalıştığından emin olmak adına temel unsurlardır. Baskı altında sakinliğini korumak, risk ve ödül değerlendirmesi yapmak başarıya giden yolda temel unsurlardır. Tüm bunları konferansınızın enerjisini arttırmak, katılımcılarınızı motive edip coşturmak, grup birliğini sağlamak, öğrenmeye yönelik özel sonuçları keşfetmek ya da sadece bu ortak deneyimin keyfini çıkarmak için kullanınız. Go Team Tri Masters uygulamaları, çalışan angajmanı, personel eğitimi, ürün lansmanları, pazarlama & promosyon ya da geri bildirim toplama dahil olmak üzere sınırsız imkanlar sunmaktadır.

Request a Quote