Go Explore

Ekipler seçtikleri yeri keşfeder

1 - 2 Saatler
Kapalı alan
Rekabetçi / Katılımcı
4 - Sınırsız

Hakkında

Go Explore! şehirler, sanat galerileri, müzeler, hayvanat bahçeleri, akvaryumlar, spor alanları, planaterium ve daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli mekanlara ekibinizin erişmesini sağlar! Ekibinizle bir araya gelip dışarı çıkıp size rehberlik edecek ödüllü uygulamamızla seçtiğiniz mekan hakkında eğlenerek öğrenebilirsiniz. Veya siz ve ekibiniz uzaktan çalışıyorsanız ve aynı fiziksel alanda olamıyorsanız, herhangi bir yerden herhangi bir cihazdan erişilebilen - salonunuzun konforunda bile - Virtual Go Explore oyunumuzu deneyin! Aktivite esnasında, ilginç gerçekleri keşfederken ve eğlenirken ekibinizle bağ kurmanız için tasarlanan sınavlar, video ve fotoğraf mücadeleleri de dahil olmak üzere eğlenceli ekip mücadelelerini tamamlayacaksınız!

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Go Explore'de katılımcılar, çevrelerindeki dünya hakkında daha fazla bilgi edinirken ve birbirlerinin güçlü ve zayıf yönlerini keşfederken birlikte çalışır ve eğlenirler. Liderlik ve delegasyon, bir ekibin paralel ve güçlü yönleriyle çalıştığından emin olmanın anahtarıdır. Konferansınıza enerji katmak, delegeleri motive etmek ve büyülemek, grubu birleştirmek, belirli öğrenme sonuçlarını keşfetmek ya da sadece eğlenceli bir paylaşım deneyimine sahip olmak için kullanın. Go Explore uygulamaları, çalışanların katılımı, personel eğitimi, ürün lansmanları, pazarlama ve promosyonlar veya geri bildirim toplama dahil sınırsızdır. Go Explore, uzaktan çalışan ekiplerde ilgiyi canlı tutmanın, onları motive etmenin ve bağlantı kurmanın mükemmel bir yoludur.

Remote Team Activity

Uzaktan Ekip Aktivitesi

Ekibiniz aynı şehirde veya aynı fiziksel ortamda bir araya gelemiyorsa, özellikle uzaktan çalışan ekipler için tasarlanmış bu aktivitenin çevrimiçi sürümünü deneyin. Bu, uzaktan çalışan bir ekibin ilgisini canlı tutmanın, ekip üyelerini motive etmenin ve bağlantıda kalmalarını sağlamanın harika bir yoludur. Çevrimiçi konferans özelliğini kullanarak yetenekli yöneticilerimiz deneyim boyunca katılımcılarınıza rehberlik eder. Uzaktan çalışan ekibiniz için bu deneyimi nasıl kişiselleştirebileceğimizi öğrenmek için bizimle irtibata geçin.

Request a Quote