CSI Space Odyssey

Eğlenceli, sanal CSI Ekip Kurma Aktivitesi

1 - 1.5 Saatler
Kapalı alan
Rekabetçi
6 - Sınırsız

Hakkımızda

CSI Space Odyssey, katılımcıları terk edilmiş bir uzay gemisinde gizemli bir cinayet macerasına çıkarır. Dikkat çekici grafikleri ve kaçış odası stili bilmeceler bütün katılımcıların dikkatini etkinlik boyunca canlı tutar. Uygulama ekiplerinin rehberliğinde, katılımcılar kanıtları çözmek için birbirini izleyen oyun seviyelerinde birlikte çalışarak kolektif güçlerini birleştirirler. Her seviye, geminin keşfedilmemiş bölümlerini, sorulan soruları ve ilgili bilmeceleri ortaya çıkaran 3D animasyonların kilidini açar. Ekipler çevrimiçi dosyalar, animasyonlu videolar ve şifreli bulmacalar şeklindeki ipuçlarını çözerken, sürekli iletişim hayati önem taşır. Paylaşılan gözlemler, ekiplerin gizemi çözmek için ilerlemelerine yardımcı olur. Zaman ilerliyor, kazanan takım olmak için tam bir etkileşim gerekli!

Öğrenme Sonuçları

CSI Space Odyssey, yarış ve süre baskısı altında liderlik ve takım çalışması yeteneklerini geliştirir. Farklı konumlardan çalışan ekipler için dizayn edilmiş olan CSI Space Odyssey eğlenceli ve unutulmaz bir tecrübe ile ait olma ve dahil edilme duyguları oluşturur. Eğlenceli bir ilgi çekici tema aracılığıyla katılımcılar, uzaktan çalışmaya uygulanabilecek sosyal becerileri geliştirirler. Başarılı olmak için ekip üyelerinin dikkatli ve uyanık olmaları ve iletişimlerinin açık ve öz olmasını sağlamaları gerekir. Başkalarını aktif olarak dinlemek, suçu çözmek için bir zorunluluktur. Oyun ilerledikçe, tüm ekip üyelerinin tam katılımını teşvik eden rekabetçi ruh oluşur.

remote team building

Uzaktan Çalışan Ekipler için Etkinlikler

Bu etkinlik uzaktan çalışan kişiler için tasarlanmıştır. Ekibiniz evden, başka bir bölgede bulunan ofis konumlarından ya da farklı ülkelerden çalışıyor olabilir! Temayı seviyor ancak yüz yüze ya da hibrit bir çözüm mü arıyorsunuz? Ekibiniz için bu tecrübeyi nasıl özelleştirebileceğimizi öğrenmek için bizimle irtibata geçin.

web or app Web ve Uygulama tabanlı uzaktan ekip kurma programları
Hem web üzerinden hem de uygulamada aktiviteler sunduğumuzu biliyor muydunuz? Durumunuza en uygun uzaktan programları bize danışın.


Contact Us