The Human Race

İnanılmaz ve muhteşem bir yerde gezinin- vücudunuzda

45 dakika - 2 Saatler
Kapalı alan
Rekabetçi / İşbirlikçi
4 - Sınırsız

Hakkımızda

Bir mobil uygulama tarafından yönetilen The Human Race'de takımlar insan vücudunun harikalarını keşfederler. Bir oyuncu 'Bilim İnsanı' ve diğer takım üyeleri 'Araştırmacı' olurlar. Araştırmacılar, Bilim İnsanlarına iletmeleri gereken hayati öneme sahip bilgileri ve soruları alırlar.

Takımlar insan vücudu hakkında bilgiler edinerek ve paylaşarak biz dizi seviye boyunca ilerlerler. Nihai hedefleri sınırlı bir süre dilimi içerisinde takımları için en yüksek skoru elde etmektir. Takımlar maksimum puanı almak için başarıyla tamamlayabilecekleri soruları belirlemelidirler. Hayati öneme sahip bilgiler elde etmek için diğer ekiplerle bilgi alışverişi yapmalılar mı? Ve daha kazanılacak bonus puanlar var. Her seviyenin başında parça parça ortaya çıkan temel tıbbi ifadeyi deşifre eden ilk takıma çifte bonus puanlar verilir, yarış başlıyor!

Öğrenme Sonuçları

Human Race, etkili ekip çalışması, değişime uyum ve çevik bir strateji kullanmaya kıyasla, görev odaklı yaklaşımı incelemenin eğlenceli ve ilgi çekici oyunlaştırılmış bir yoludur. Bölünmüş roller, soru ve cevapların aktarılmasında açık, özlü ve tutarlı iletişim gerektirir. Takımlar, hangi zorlukları deneyeceklerini, ne zaman bir sonraki seviyeye geçeceklerini, bonus puanlarını ne kadar tutkulu bir şekilde takip edeceklerini ve hayati bilgiler için diğer takımlarla ne zaman ticaret yapacaklarını belirlemelidir. Kazanan takımlar oyunun hedeflerini anlar, bir strateji geliştirir ve puanları en üst düzeye çıkarmak için toplu karar vermeyi kullanır. Bilgilerini ve verilerini paylaştıkça, bireysel güçler ve takım üyelerinin arasındaki bağ ön plana çıkar.

remote team building

Uzaktan Çalışan Ekipler için Etkinlikler

Bu etkinlik uzaktan çalışan kişiler için tasarlanmıştır. Ekibiniz evden, başka bir bölgede bulunan ofis konumlarından ya da farklı ülkelerden çalışıyor olabilir! Temayı seviyor ancak yüz yüze ya da hibrit bir çözüm mü arıyorsunuz? Ekibiniz için bu tecrübeyi nasıl özelleştirebileceğimizi öğrenmek için bizimle irtibata geçin.

web or app Web ve Uygulama tabanlı uzaktan ekip kurma programları
Hem web üzerinden hem de uygulamada aktiviteler sunduğumuzu biliyor muydunuz? Durumunuza en uygun uzaktan programları bize danışın.


Contact Us