Escape the Mob - Online

Özellikle uzaktan çalışan ekipler için tasarlanmış interaktif eğlenceli kaçış oyunu

1 - 1.5 Saatler
Kapalı alan
Rekabetçi / Katılımcı
4 - Sınırsız

Hakkında

Çevrimiçi bir konferans platformu kullanan Escape the Mob, takımlara mükemmel soygunda suçlandıklarını söyleyen gizemli bir video ile başlar. Yanlış zamanda yanlış yerdedirler. Takımların hikayelerini anlatmak ve soygun gecesi nerede olduklarını tam olarak kanıtlamak için sınırlı bir süreleri vardır.

Çevrimiçi yönetici tarafından verilen ilk bilgilendirmenin ardından, Go Team uygulaması takımları tamamlamaları için bir dizi mücadeleye yönlendirir; nihai çözüm için ipucu verecek çeşitli fotoğraflar, videolar, şifreli sorular ve bilmeceler. Mücadelelerde, şifreler, sembol takas alfa bulmacalar, görüntüde yer alan bir nesneyi arama, bilmeceler, desen belirleme, gizemli sesler ve çok daha fazlasını içeren en son Escape Room tarzı maceradan yararlanılır! Takımlar doğru cevapları için puan kazanırlar. Kazanan takım en çok puanı alan takımdır, ancak takımların adlarını temizlemek için nihayetinde işbirliği yapmaları gerektiği için ortak bir mutluluk da vardır.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Escape the Mob tamamen kapsayıcı ve son derece ilgi çekici bir ekip içerisinde bağ kurma aktivitesidir. Sınırlı bir süre içinde rekabetçi bir tema ve fotoğraf, video, şifreli sorular, şifreler, sembol takas alfa bulmacaları, desen tanımlama, gizemli sesler ve tiyatro performansları gibi çeşitli mücadelerde, ekipler farklı becerilerini birleştirmeli ve yaratıcı çözümler geliştirerek gizemi çözmelidir. Son dakikalarda ise işbirliği son kodu kırmak ve Escape the Mob için devreye girer!

remote team building

Uzaktan Çalışan Ekipler için Etkinlikler

Bu etkinlik uzaktan çalışan kişiler için tasarlanmıştır. Ekibiniz evden, başka bir bölgede bulunan ofis konumlarından ya da farklı ülkelerden çalışıyor olabilir! Temayı seviyor ancak yüz yüze ya da hibrit bir çözüm mü arıyorsunuz? Ekibiniz için bu tecrübeyi nasıl özelleştirebileceğimizi öğrenmek için bizimle irtibata geçin.

Contact Us