World Outside Your Window

Yerel ortamınızla etkileşim kurun

1 - 9 Saatler
Kapalı alan ve açık alan
Rekabetçi / İşbirlikçi
4 - Sınırsız

Hakkımızda

World Outside Your Window, oyuncuları yerel çevrelerini keşfetmeye teşvik eden teknoloji tabanlı bir ekip kurma etkinliğidir. Bireyler görevleri kendi başlarına gerçekleştirir, ardından bulgularını paylaşmak için sanal veya yüz yüze ekipleriyle bağlantı kurar. Bir takımın puanı, takım üyesinin puanlarının toplamıdır, dolayısıyla herkesin katkısı sayılır!

Oyun ekranı 4 tür ortama ayrılmıştır. Oyuncular her gün dört görevi tamamlar. Oyuncular her gün bir ortam seçer ve o ortamda 3 görevi yerine getirir. Ayrıca, başka bir kişiye belirli bir tür şey yapmalarını gerektiren Rastgele İyilik Eylemini de tamamlarlar.

Oyuncular bir görevi deneyerek jeton alırlar. Bu jetonlar, kendi puanlarını artırmak için kullanılabilir veya diğer ekip üyelerine bonus görevleri ortaya çıkarmak ve böylece takımlarının genel puanını artırmak için verilebilir.

Öğrenme Sonuçları

World Outside Your Window, oyuncuları dışarı çıkarmak ve yerel ortamlarını yeni bir şekilde etkileşime girerek keşfetmelerini sağlamak için tasarlanmıştır. Akıllıca tasarlanmış bonus sistemi, ekip çalışmasını olumlu yönde güçlendirdiği için işbirliğini teşvik eder. Oyuncular deneyimlerini paylaşarak, diğerlerinin etkileşimlerini dinleyerek ve yansıtarak bir ekip olarak bağ kurarlar. Katılımcılar daha bilinçli, daha hazır hale gelir ve ortak bir amaç için nasıl bir rol oynayabileceklerini daha iyi anlarlar. Takım birbirine bağlandıkça, kazanan takım olmak için nihai ortak arayışlarında bireysel motivasyon ve katılım artar.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Sonuçları

Oyuncular her gün başka bir kişiye karşı belirli bir nezaket eylemi gerçekleştirirler. Bu eylemler, bireyleri vatandaşlık görevlerini yerine getirme konusunda sorumlu olmaya teşvik eder ve küçük bir eylemin tüm toplumu nasıl etkileyebileceği konusunda bir farkındalık yaratır.

remote team building

Uzaktan Çalışan Ekipler için Etkinlikler

Bu etkinlik uzaktan çalışan kişiler için tasarlanmıştır. Ekibiniz evden, başka bir bölgede bulunan ofis konumlarından ya da farklı ülkelerden çalışıyor olabilir! Temayı seviyor ancak yüz yüze ya da hibrit bir çözüm mü arıyorsunuz? Ekibiniz için bu tecrübeyi nasıl özelleştirebileceğimizi öğrenmek için bizimle irtibata geçin.

web or app Web ve Uygulama tabanlı uzaktan ekip kurma programları
Hem web üzerinden hem de uygulamada aktiviteler sunduğumuzu biliyor muydunuz? Durumunuza en uygun uzaktan programları bize danışın.


Contact Us