Escape the Mob

Go Team eğlenceli kaçış oyunu

1 - 2 Saatler
Kapalı alan ve açık alan
Rekabetçi / İşbirlikçi
12 - Sınırsız

Hakkımızda

Escape the Mob, takımlara kusursuz bir soyguna karıştıklarını anlatan gizemli bir video ile başlar. Yanlış zamanda yanlış yerdeydiler. Takımlar, hikayelerini açıklığa kavuşturmak ve soygun gecesi farklı bir yerde olduklarını kanıtlamak için sınırlı bir süreye sahiptir. Ve, elmasları kimin çaldığını öğrenebilirlerse, kesinlikle serbest kalırlar.

Her bir takımda, görevlerinde kendilerine yardımcı olacak malzemeler bulunan bir çanta vardır. Takımlar daha sonra gizemi ve Escape the Mob'u çözmek için inanılmaz yarışa yönelirler. Go Team uygulaması, onları nihai çözüme ilişkin ipuçları sağlayan çeşitli fotoğraf, video, şifreli sorular ve bilmeceleri tamamladıkları kontrol noktalarına yönlendirir. Mücadeleler; şifreler, sembollerin yer değiştirildiği alfa bulmacaları, görüntülerdeki nesneleri arama, bilmeceler, desen tanımlama, garip kokular, gizemli sesler ve daha fazlası dahil olmak üzere en son Escape Room tarzı bir macera kullanır!

Takımlar doğru cevapları için puan kazanır ve o gece nerede olduklarını belirlemek için not defterlerine ekleyecekleri zaman ve yer ipuçlarını ortaya çıkarırlar. En çok puanı alan takım kazanır, ancak takımların adlarını temize çıkarmak için nihayetinde işbirliği yapmaları gerektiğinden sonunda ortak bir kutlama yapılır.

Öğrenme Sonuçları

Pek çok kitle arasında popüler olan kaçış odaları, kişinin konfor bölgesinin dışına çıkmanın ve yeni ve heyecan verici bir mücadelenin üstesinden gelmesinin yeni bir yolunu sağlamıştır. Escape the Mob, bu neşeyi, zorlukların müşterinin istediği çıktıya uyacak şekilde uyarlanabileceği ve aynı heyecan verici temayı kullanabileceği esnek bir formata dönüştürür. Escape the Mob, ipuçlarını ortaya çıkarmak, birbirleriyle iletişim kurmak ve sonuçta gizemi çözmek için farklı açıdan düşünmeyi içerir.

Escape the Mob, herkesin şifreli bulmacalar, fotoğraf ve video mücadeleleri, ses ve koku mücadeleleri, yaratıcı ve yenilikçi mücadeleler, şarkılar, danslar, beş mısralık şiirler ve daha fazlasına katılmasını sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Bu gerçekçi gerçek zamanlı deneyim, bu yeni kurumsal ekip kurma etkinliğinin katılımcılarına, öngörülemeyen koşullar ve sonuçlara sahip yeni ve bilinmeyen bir durumda ilk elden hareket etme deneyimi sağlar. Her ipucu, çözüme bir adım daha yaklaştırır, ancak oyun devam ederken belirli bir zaman sınırı ile gerilim ve aciliyet artar. Bireysel güçlü yönler belirginleşir ve katılımcılar baskı altında tepki göstermeyi ve sakin düşünmeyi öğrenirler.

Related Testimonial

Mükemmel bir temaydı! Escape the Mob etkinliğindeki olağandışı zorluklar, herkesin etkinliğie katılmasını ve farklı şekillerde düşünmesini sağlamıştı. Birbirimizden gerçekten çok şey öğrendik ve birlikte çok güzel vakit geçirdik!

Contact Us