Escape the Mob

İnteraktif Eğlenceli Kaçış Oyunu

1 - 2 Saatler
Kapalı alan ave açık alan
Rekabetçi / Katılımcı
12 - Sınırsız

Hakkında

Escape the Mob, takımlara, mükemmel bir soyguna karıştıklarını anlatan gizemli bir video ile başlamaktadır. Yanlış zamanda yanlış yerdedirler. Takımların kendi hikayelerini anlatmak için kısıtlı zamnları bulunmakta olup soygun gecesi ne zaman ve nerede oldukalrını tam olarak belirtmeleri gerekmektedir. Elmasları çalanın ki olduğunu ortaya çıkarabilirlerse, kesinlikle salıverileceklerdir.

Kensi soruşturmalarına yardımcı olacak şekilde her bir ekibe o geceden kalma malzemelerden oluşan bir torba verilmiştir. Takımlar daha sonra, bu gizemi çözmek ve buradan kurtulmak için kendi heyecan verici yarışlarına koyulacaklardır. The Go Team uygulaması, ekipleri nihai sonuca ulaşabilecekleri ipuçlarını veren komple fotoğraf, video ve şifre sorularının yer aldığı kontrol noktalarına yönlendirmektedir. Buradaki sorular, şifreler, sembol içeren yapbozlar, bir görüntüde nesne arama, bilmeceler, en son Kaçış Odasında yer alan, şablon tanımlaması, ilginç kokular, gizemli sesler ve çok daha fazlası gibi unsurlardan yararlanabilmektedir!

Takımlar, doğru cevpları karşılığnda puan kazanmakta ve gece nerede olduklarını belirlemek adına kendi cep defterlerine eklemek üzerezaman ve lokasyona yönelik ipuçlarını çözmektedirler. En çok puan kazanan takım yarışmayı kazanmakta olup, yine de takımlar kendi isimlerini temize çıkarmak için işbirliği halinde çalıştıklarından burada aynı zamanda paylaşılan bir sevinç vardır.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Birçok insan arasında popüler olan, kaçış odaları yeni ve heyecan verici bir görev üstlenerek kişinin kendi konfor alanının dışına çıkmasının yeni bir yöntemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Escape the Mob, bu eğlenceli etkinliği, aynı heyecan verici temayı muhafaza ederken verilen görevlerin müşterinin hedeflediği sonuçlara göre uyarlanabildiği, esnek bir formata dönüşmektedir. Escape The Mob, katılımcıların alışılagelmişin dışında düşünmelerini, birbirleriyle iletişim kurmalarını ve ve sonunda da gizemi çözmelerini sağlamaktadır.

Escape The Mob,özellikle herkesin, şifreli yapboz oyunlarına, fotoğraf ve video görevlerine, sesli ve kokulu görevlere, yaratıcı ve inovatif görevlere, şarkılara, danslara, lymeric kompozisyonlara ve daha fazlasına katılımını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu realistik gerçek zamanlı deneyim, bu yeni takım kurma etkinliği katılımcılarına, öngörülemeyn ortamlar ve sonuçlar karşısında yeni ve tanımlanamayan bir duruma yönelik olarak nasıl hareket edileceğine dair ilk elden deneyim sunmaktadır. Her ipucu sonuca bir adım daha yaklaştırmakta ancak oyun devam ettikçe zaman baskısı ve aciliyet artmaktadır. Burada bireysel beceriler ön plana çıkmakta olup katılımcılarbaskı altında sakin bir şekidle reaksiyon verip düşünmeyi öğrenmektedirler.

Related Testimonial

Mükemmel bir temaydı! Escape the Mob etkinliğindeki olağandışı zorluklar, herkesin etkinliğie katılmasını ve farklı şekillerde düşünmesini sağlamıştı. Birbirimizden gerçekten çok şey öğrendik ve birlikte çok güzel vakit geçirdik!

Request a Quote