Blockbusters - Remote

Uzaktan çalışan ekibinizle bir film fragmanı oluşturun

1.5 - 3 Saatler
Kapalı alan
Rekabetçi / Katılımcı
4 - Sınırsız

Hakkında

BlockBusters Remote, katılımcıların şirket iş mesajlarını, temel değerlerini veya markasını dinamik, dikkat çekici film fragmanlarına dönüştürme konusunda meydan okur. Zoom hakkında kısa bir grup brifinginden sonra ekip 3-5 kişilik gruplara ayrılır. Takımlar, filmleri için bir hikaye oluşturmak adına beyin fırtınası yaparlar. 6-10 sahneden oluşan bir film şeridi üretir ve bir ses parçası seçerler. Takımlar, daha sonra sahneleri telefonlarında veya tabletlerinde çekip sisteme yüklerler. Editörlerimiz, eğer takım Oscar kazanan filmlerini bir araya getirirse onları gerçek zamanlı olarak alır.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Katılımcılar, doğru bir yaklaşımla fiziksel olarak ayrı olmanın anlamlı işbirliği ve yüksek kaliteli çıktı için bir engel olmadığını öğrenirler. Her ekip, film şeridini temayla alakalı hale getirmek için öngörü, planlama ve uzman uygulama kullanmalıdır. Katılımcılar konfor alanlarından ayrılır, oyunculuk yapar, senaryo yazar, film çeker ve birden fazla rolde oynarlar. Her insan kendi payına düşeni yapmaktan ve teslim tarihlerinin ve kalite standartlarını karşılamaktan sorumludur. Filmin düzenlenmesini ve istedikleri gibi olmasını sağlamak için ekip üyeleri ve etkinlik kolaylaştırıcılarıyla işbirliği yaptıkları için iletişim becerileri gelişir. Eğer takım Oscar ödüllü filmlerini bir araya getirirse, editörlerimiz gerçek zamanlı ve yardımcı olarak bu filmi alırlar.

Remote Team Activity

Uzaktan Ekip Aktivitesi

Ekibiniz aynı şehirde veya aynı fiziksel ortamda bir araya gelemiyorsa, özellikle uzaktan çalışan ekipler için tasarlanmış bu aktivitenin çevrimiçi sürümünü deneyin. Bu, uzaktan çalışan bir ekibin ilgisini canlı tutmanın, ekip üyelerini motive etmenin ve bağlantıda kalmalarını sağlamanın harika bir yoludur. Çevrimiçi konferans özelliğini kullanarak yetenekli yöneticilerimiz deneyim boyunca katılımcılarınıza rehberlik eder. Uzaktan çalışan ekibiniz için bu deneyimi nasıl kişiselleştirebileceğimizi öğrenmek için bizimle irtibata geçin.

Request a Quote