Knowing Me Knowing You - Online

Eğlenceli bir sanal kaynaştırma faaliyeti

30 dakika - 1 Saat
Kapalı alan
İşbirlikçi
8 - Sınırsız

Hakkımızda

Knowing Me Knowing You, ekibinizde ağ oluşturmayı ve ilişki kurmayı hızlandırmak için tasarlanmış, eğlenceli, uzaktan bir ekip kurma etkinliğidir.

Etkinlik, katılımcıları ilk mücadelelerine sokmak için bir ısınma egzersizi ile başlar; bireylerin, diğer oyuncularla olabildiğince çok iş ve kişisel ortak noktayı bir araya getirmekle görevlendirildiği yerdir. Eşsiz oyun matrisimiz enerjiyi canlı tutar.

Toplamda üç raunt vardır. Her raunt arasında, bireyler özel bağlantıların daha büyük grupla paylaşılmasına izin veren, ev sahibi tarafından yönetilen hızlı bir yetişme oturumu için ana odaya dönerler. Katılımcılar daha sonra farklı bir oyuncu grubuyla ikinci raunta gönderilir ve herkesin gruptan daha fazla insanla tanışmasına izin verilir.

Bireyler, son düdük çalana kadar grup için çalışarak bağlantılar kurmak için tekrar yola koyulurlar. Etkinlikten sonra, işyerinde yeniden bağ kurmalarına yardımcı olmak için ekibinizle paylaşılabilecek ortak noktaların bir dökümünü size göndeririz.

Öğrenme Sonuçları

İlişkiler önemlidir ve yüksek düzeyde bağlantılı bir iş gücü, herhangi bir kuruluş için değerli bir varlıktır. Knowing Me Knowing You, bireyler arasında ortak bir zemin oluşturmaya yardımcı olarak, kaçınılmaz olarak daha iyi sonuçlara yol açacak bilgi ve en iyi uygulama paylaşım yolunu yaratır.

Çeşitlilik ve kapsayıcılık üzerine odaklanan Knowing Me Knowing You, katılımcıların ortak değerlere dikkatlerini çekerken farklılıkları kutlar. Başarılı katılımcılar, kendileri ve diğerleri arasındaki ortak noktaları keşfetmek için aktif dinlemeyi kullanırlar. Ayrıca mesajlarını net bir şekilde iletmek için kısa ve öz çevrimiçi iletişim kullanırlar.

remote team building

Uzaktan Çalışan Ekipler için Etkinlikler

Bu etkinlik uzaktan çalışan kişiler için tasarlanmıştır. Ekibiniz evden, başka bir bölgede bulunan ofis konumlarından ya da farklı ülkelerden çalışıyor olabilir! Temayı seviyor ancak yüz yüze ya da hibrit bir çözüm mü arıyorsunuz? Ekibiniz için bu tecrübeyi nasıl özelleştirebileceğimizi öğrenmek için bizimle irtibata geçin.

web or app Web ve Uygulama tabanlı uzaktan ekip kurma programları
Hem web üzerinden hem de uygulamada aktiviteler sunduğumuzu biliyor muydunuz? Durumunuza en uygun uzaktan programları bize danışın.


Contact Us