Time to Talk

Eğlenceli esnek etkileşim aracı

15 dakika - 1 Saat
Kapalı alan
Rekabetçi / İşbirlikçi
3 - Sınırsız

Hakkımızda

Time to Talk, ister çevrimiçi ister çevrimdışı olsun, anlık sohbetleri başlatmak ve toplantınızı renklendirmek için mükemmel bir araçtır. Kısa bir alıştırmadan sonra, her oyuncu bir ara odasına girer ve oyuna cep telefonundan veya masaüstünden katılır. Time to Talk, herhangi bir uygulama indirme gerektirmeyen, anında erişilebilen tarayıcı tabanlı bir oyundur. Platform, belirli bir süre içinde özelleştirilmiş bir meydan okuma gerçekleştirmesi gereken bir konuşmacıyı rastgele seçtiğinde yüksek enerji devreye girer. Yeterince cesur hissederlerse, konuşmacılar mücadelelerinin zorluğunu artırmayı seçebilir ve işleri daha da renklendirebilir. Süreleri sona erdiğinde, diğer oyuncular konuşmacıya geri bildirimde bulunur. Daha sonra oyun, başka birinin görevi üstlenmesiyle devam eder. Herkes sırası gelip koltukta oturuncaya kadar oyun devam eder!

Öğrenme Sonuçları

Time to Talk, anında konuşmaları teşvik etmek ve oyuncuların kendiliğindenlik ve yaratıcılığın kilidini açmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Time to Talk, her oyuncuya eşit derecede konuşma hakkı verir ve herkesin kendi bakış açısıyla katkıda bulunabileceği kapsayıcı bir alan yaratır. Oyun, geri bildirim kültürünü besleme ve aktif dinleme için doğru kurulumu sunar. Sonuç olarak, oyuncular arasında motivasyonu, bağlılığı artıran ve kurum kültürünü güçlendiren bir bağ oluşturur.

Time to Talk, ihtiyaçlarınıza göre tamamen özelleştirilebilir. Etkinliğin toplam süresini, tur sayısını ve her bir konuşmacıya verilen zaman dilimini seçin. Rekabetçi mi, işbirlikçi mi? olacak karar verin. Eğlenceli sohbetler başlatan resmi olmayan bir ağ etkinliği seçin ya da daha ciddi sonuçlara dayalı bir etkinlik için sipariş ettiğiniz öğrenme içeriğinizin Time to Talk'a yerleştirilmesini sağlayın.

remote team building

Uzaktan Çalışan Ekipler için Etkinlikler

Bu etkinlik uzaktan çalışan kişiler için tasarlanmıştır. Ekibiniz evden, başka bir bölgede bulunan ofis konumlarından ya da farklı ülkelerden çalışıyor olabilir! Temayı seviyor ancak yüz yüze ya da hibrit bir çözüm mü arıyorsunuz? Ekibiniz için bu tecrübeyi nasıl özelleştirebileceğimizi öğrenmek için bizimle irtibata geçin.

web or app Web ve Uygulama tabanlı uzaktan ekip kurma programları
Hem web üzerinden hem de uygulamada aktiviteler sunduğumuzu biliyor muydunuz? Durumunuza en uygun uzaktan programları bize danışın.


Contact Us