The Infinite Loop - Online

Uzaktan çalışanlar için en son ekip kurma oyunu

1 - 1.5 Saatler
Kapalı alan
Rekabetçi / Katılımcı
4 - Sınırsız

Hakkında

Bir bilgisayar korsanı ekibi özel bir gizli göreve çağrılır. Görevleri, bir uzay gemisine yanlışlıkla hapsedilen genç bir çocuğu kurtarmaktır. Genç çocuğu kurtarmak için ekip, bulmacalarla kilitlenmiş bir dizi kapıdan geçmelidir. Her ekip, video konferans aracılığıyla grubuyla işbirliği yapar. Her gizem için bir ekip üyesi uzay gemisinin kapısını görür, diğer 3 kişi ise kapının kilidini açmasına yardımcı olacak bir bilmece kartına sahiptir. Uzay gemisi kapısında görsel olan ekip üyesi, gördüklerini diğer ekip üyelerine net bir şekilde iletmelidir. Bilmece kartı olan ekip üyeleri, ekibin her sorunu işbirliği içinde çözmesini sağlamak için soruları aktif olarak dinlemeli ve doğru sorular sormalıdır. Kapının kilidi açıldığında ekipler çocuğu kurtarana kadar bir sonrakine ilerlemeye devam ederler. Ekipler oyundaki tüm takımların skorlarını gösteren ana ekranı izlerken rekabet ateşi yükselir.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Infinite Loop online, uzaktan çalışan ekiplerde ekip dinamikleri geliştirmek için özel olarak tasarlanmıştır. Gerçek zamanlı işbirliğine ve gerçek zamanlı iletişime dayanır. Görsel bilgileri kullanan oyuncu, sorunu ne kadar hassas bir şekilde açıklarsa, yazılı bilgiye sahip takım arkadaşlarının çözümü o kadar hızlı bulur. Infinite Loop güçlü bir öğrenme eğrisine sahiptir. Oyun ilerledikçe, ekipler iletişim ve işbirlikçi problem çözme becerilerini geliştirirler. Gruptaki her birey ekip olarak nasıl daha verimli çalışabileceklerini öğrenirler. Infinite Loop, uzak ekiplerle çalışan, çevik metodolojiler kullanan modern işletmeleri etkileyen karmaşık konularda bilgi almak için çok yönlü ve güçlü bir araçtır.

Remote Team Activity

Uzaktan Ekip Aktivitesi

Ekibiniz aynı şehirde veya aynı fiziksel ortamda bir araya gelemiyorsa, özellikle uzaktan çalışan ekipler için tasarlanmış bu aktivitenin çevrimiçi sürümünü deneyin. Bu, uzaktan çalışan bir ekibin ilgisini canlı tutmanın, ekip üyelerini motive etmenin ve bağlantıda kalmalarını sağlamanın harika bir yoludur. Çevrimiçi konferans özelliğini kullanarak yetenekli yöneticilerimiz deneyim boyunca katılımcılarınıza rehberlik eder. Uzaktan çalışan ekibiniz için bu deneyimi nasıl kişiselleştirebileceğimizi öğrenmek için bizimle irtibata geçin.

Request a Quote