Peak Performance - Online

Uzaktan çalışan ekipler Everest Dağı'nın zirvesine çıkacakları bir keşif gezisine rehberlik etmek için uyumlu bir şekilde çalışırlar.

2 - 3 Saatler
Kapalı alan
Rekabetçi / Katılımcı
8 - Sınırsız

Hakkında

Peak Performance Online, ekiplerin 20 günlük bir keşif gezisinde Everest Dağı'nın zirvelerine çıkıp güvenli bir şekilde temel kampa geri döndükleri uzaktan bir ekip kurma etkinliğidir. Katılımcılar video konferans yoluyla etkinliğe katılır ve başlama odalarında ekip halinde çalışırlar. Her ekip üyesi belirli bir rol ve ilgili bilgiden sorumludur. Her gün nasıl hareket edeceklerine ve oyun tabletine nasıl gireceklerine karar verirler. Değişen hava koşulları ve arazi de dahil olmak üzere dikkate alınması gereken birçok değişken vardır. Takımlar, oksijen gereksinimleri, iklimlendirme, çadır kurma ve benzeri unsurlara dayalı işbirliği içinde karar vermelidir. Sonuçta, oyunun sonunda en çok puanı alan takım kazanır.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Peak Performance, insanların uzaktan çalışan bir ekip olarak birlikte çalışma konusundaki anlayışlarını, tutumlarını ve sosyal becerilerini değiştirmek için tasarlanmış duygusal olarak sürükleyici bir deneyimsel öğrenme aracıdır. Katılımcılar, ilgi çekici bir tema ve iş çevreleriyle ilgili bağlantıları kullanarak uzaktan çalışan ekipler olarak birlikte çalışmayı öğrenirler. Tecrübenin ardından, katılımcılar egzersiz sırasında neler olduğunu, hangi kararları aldıklarını ve bu kararların sonuçlarını tanımlamak için yansıtıcı gözlem kullanırlar. Katılımcılar, seçimlerinin sonuçlarını anlayarak ve kabul ederek etkili davranış değişiklikleri gerçekleştirebilirler.

Remote Team Activity

Uzaktan Ekip Aktivitesi

Ekibiniz aynı şehirde veya aynı fiziksel ortamda bir araya gelemiyorsa, özellikle uzaktan çalışan ekipler için tasarlanmış bu aktivitenin çevrimiçi sürümünü deneyin. Bu, uzaktan çalışan bir ekibin ilgisini canlı tutmanın, ekip üyelerini motive etmenin ve bağlantıda kalmalarını sağlamanın harika bir yoludur. Çevrimiçi konferans özelliğini kullanarak yetenekli yöneticilerimiz deneyim boyunca katılımcılarınıza rehberlik eder. Uzaktan çalışan ekibiniz için bu deneyimi nasıl kişiselleştirebileceğimizi öğrenmek için bizimle irtibata geçin.

Request a Quote