Go Remote

Özellikle uzaktan çalışanlar için dizayn edilmiş eğlenceli bir ekip kurma aktivitesi

30 dakika - 1.5 Saatler
Kapalı alan
Rekabetçi / İşbirlikçi
6 - Sınırsız

Hakkımızda

Ödüllü Go Team uygulamamızın eğlencesi özellikle uzaktan çalışanlar için dizayn edilmiştir. Ekibin her bir üyesi bir QR kodu ile aktiviteye avet edilir ve uygulamanın nasıl yükleneceği ve oyuna nasıl giriş yapılacağı konusunda bilgiler verilir. Aktivite esnasında, bazı basit ev eşyaları kullanarak belirli bir zaman dilimi içinde sınavlar, video ve fotoğraflı meydan okumalar gibi eğlenceli ekip mücadelelerini tamamlayacaksınız. Görevler tamamen özelleştirilebilir. Kısa, keskin, eğlenceli bir aktivite yürütmeyi veya daha derin öğrenme sonuçları elde etmek için gerekli aktiviteleri dahil etmeyi seçebilirsiniz.

Ekip sizin seçeceğiniz bir konferans uygulaması ya da Go Team uygulaması aracılığıyla irtibata geçebilirler. Uzman yöneticilerimiz aksiyonun devam etmesini sağlamak ve aktivite esnasında gruplardan bilgi almak için çevrimiçi olacaklardır.

Öğrenme Sonuçları

Go Remote'nin gücü esnekliğinden gelir. Görevler, beklenen sonuçlarla uyumlu olması için hızlı harekete geçiricilerden öğrenme ve geliştirme programlarına kadar özel olarak tasarlanabilir. Bireyler kendi başlarına çalışabilir ve aktivite sonunda tecrübelerini paylaşmak için bir araya gelebilirler. Takımlar işbirliği içinde uygulama aracılığıyla mesajlaşarak diğer takımlara karşı yarışabilirler ve eş zamanlı olarak hem kendi takımlarının hem de diğer takımların ilerleyişini görebilirler. Belirli görevler daha önce hiç birlikte çalışmamış bir veya daha fazla birey ile işbirliği gerektirebilir. Seçenekler sınırsızdır.

Contact Us