Go Remote

Özellikle uzaktan çalışanlar için dizayn edilmiş eğlenceli bir ekip kurma aktivitesi

30 dakikalar - 1.5 Saatler
Kapalı alan
Rekabetçi / Katılımcı
6 - Sınırsız

Hakkında

Ödüllü Go Team uygulamamızın eğlencesi özellikle uzaktan çalışanlar için dizayn edilmiştir. Ekibin her bir üyesi bir QR kodu ile aktiviteye avet edilir ve uygulamanın nasıl yükleneceği ve oyuna nasıl giriş yapılacağı konusunda bilgiler verilir. Aktivite esnasında, bazı basit ev eşyaları kullanarak belirli bir zaman dilimi içinde sınavlar, video ve fotoğraflı meydan okumalar gibi eğlenceli ekip mücadelelerini tamamlayacaksınız. Görevler tamamen özelleştirilebilir. Kısa, keskin, eğlenceli bir aktivite yürütmeyi veya daha derin öğrenme sonuçları elde etmek için gerekli aktiviteleri dahil etmeyi seçebilirsiniz.

Ekip sizin seçeceğiniz bir konferans uygulaması ya da Go Team uygulaması aracılığıyla irtibata geçebilirler. Uzman yöneticilerimiz aksiyonun devam etmesini sağlamak ve aktivite esnasında gruplardan bilgi almak için çevrimiçi olacaklardır.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Go Remote'nin gücü esnekliğinden gelir. Görevler, beklenen sonuçlarla uyumlu olması için hızlı harekete geçiricilerden öğrenme ve geliştirme programlarına kadar özel olarak tasarlanabilir. Bireyler kendi başlarına çalışabilir ve aktivite sonunda tecrübelerini paylaşmak için bir araya gelebilirler. Takımlar işbirliği içinde uygulama aracılığıyla mesajlaşarak diğer takımlara karşı yarışabilirler ve eş zamanlı olarak hem kendi takımlarının hem de diğer takımların ilerleyişini görebilirler. Belirli görevler daha önce hiç birlikte çalışmamış bir veya daha fazla birey ile işbirliği gerektirebilir. Seçenekler sınırsızdır.

Remote Team Activity

Uzaktan Ekip Aktivitesi

Ekibiniz aynı şehirde veya aynı fiziksel ortamda bir araya gelemiyorsa, özellikle uzaktan çalışan ekipler için tasarlanmış bu aktivitenin çevrimiçi sürümünü deneyin. Bu, uzaktan çalışan bir ekibin ilgisini canlı tutmanın, ekip üyelerini motive etmenin ve bağlantıda kalmalarını sağlamanın harika bir yoludur. Çevrimiçi konferans özelliğini kullanarak yetenekli yöneticilerimiz deneyim boyunca katılımcılarınıza rehberlik eder. Uzaktan çalışan ekibiniz için bu deneyimi nasıl kişiselleştirebileceğimizi öğrenmek için bizimle irtibata geçin.

Request a Quote