Global Innovation Game - Digital

İşbirlikçi, yaratıcı, uzak bir ortamda çalışan ekip olarak ortak yeni fikirler oluşturun

1 - 2 Saatler
Kapalı alan
Rekabetçi / Katılımcı
6 - Sınırsız

Hakkında

Ekipler bir dijital konferans aracı kullanarak bağlantı kurar ve Global Innovation Game web sitesinde oturum açarlar. Web sitesi her oyuncuya interaktif oyun kartları sunar. Her oyuncunun eli aynı Nesne, Teknoloji & Veri kart karışımına sahiptir. Devrim niteliğindeki bir Akıllı Nesne, Servis veya Araç elde etmek için oyuncular, renk kodlu kartlarını kavrayış yeteneklerine yardımcı olmak için 'tıkla ve sürekle' yaparak kombinasyonlar oluşturmalıdır. Daha sonra, tartışma gruplarında, takımlar beyin fırtınası yapar ve kavramları paylaşır, sonuçta sunacakları fikre karar verirler. Kısa, ikna edici bir sunum hazırlamak için işbirliği yaparlar ve sonrasında ejderha mağarası tarzı bir sahada diğer takımlara sunumlarını gerçekleştirirler.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Global Innovation Game, uzaktan çalışan ekiplerde kavrayış yeteneğini ve yaratıcı düşünceyi teşvik eder. Zekice hazırlanmış ancak anlaşılır olan oyun matrisi, katılımcıları anında kendine çeker ve kapsayıcı bir atmosfer sağlar. Açık iletişim ve aktif dinlemenin önemi, katılımcılara açık, akıcı kavrayış yeteneğinin yeniliğe nasıl yol açabileceğini görme konusunda meydan okunduğundan kuvvetlenir. Bir saha seçmek ve geliştirmek işbirlikçi karar verme ve ekip dinamiklerini gerektirir. Global Innovation Game isteklerinize göre özelleştirilebilir. Bu son derece amacına uygun sanal ekip kurma aktivitesi, 'Zoom Fatigue' için ihtiyaç duyulan gücü sunar!

Remote Team Activity

Uzaktan Ekip Aktivitesi

Ekibiniz aynı şehirde veya aynı fiziksel ortamda bir araya gelemiyorsa, özellikle uzaktan çalışan ekipler için tasarlanmış bu aktivitenin çevrimiçi sürümünü deneyin. Bu, uzaktan çalışan bir ekibin ilgisini canlı tutmanın, ekip üyelerini motive etmenin ve bağlantıda kalmalarını sağlamanın harika bir yoludur. Çevrimiçi konferans özelliğini kullanarak yetenekli yöneticilerimiz deneyim boyunca katılımcılarınıza rehberlik eder. Uzaktan çalışan ekibiniz için bu deneyimi nasıl kişiselleştirebileceğimizi öğrenmek için bizimle irtibata geçin.

Request a Quote