Team Assessment Tool

Ekip Değerlendirme Aracı

Etkinlik sonrası yansımalar için demokratik öz değerlendirme aracı

Amaca yönelik eşsiz uygulamamız olan Ekip Değerlendirme Aracını kullanarak ve profesyonel etkinlik yöneticilerimizin yardımıyla, ekipler performanslarını iyileştirmek için eylemleri değerlendirir ve karar verir. Ekip Değerlendirme Aracını kullanan özelleştirilmiş bir bilgilendirme, ekip oluşturma etkinliğinize kalıcı sonuçlar ve ölçülebilir getiriler getirecek, ekip uyumunu, bireysel kişisel gelişimi, beceri gelişimini ve dolayısıyla performansı artıracaktır.

Katıl

Herhangi bir ekip oluşturma faaliyeti hakkında bilgi almak için kullanılabilir. Bireyler web tabanlı araca telefonlarından veya tabletlerinden erişirler.

Değerlendir

Bireyler, bir dizi ifadeyi derecelendirmek ve yorumlamak için ekiplerinin performansı üzerinde düşünürler. Genel yanıtların grafiksel bir temsili oluşturulur.

Öner

Bireyler, hangi iyileştirmelerin ilerletileceğine oy verir. Eylemleri birlikte önceliklendirmek, değişiklik yapma konusunda herkesin söz hakkı olmasını sağlar!

Tekrarla

Ekipler, performanslarını iyileştirmek için kararlaştırılan eylemlerin kanıtlarını belgelerler. Ekipler bu performansı ya işteyken ya da bir sonraki ekip kurma günlerinde ölçebilir.


Ekip Değerlendirme Aracımız ve profesyonel Etkinlik Yöneticilerimiz ile
kişiye özel bir öz değerlendirme için oldukça uygun olan programlar koleksiyonumuza göz atın.

Karar vermede yardıma mı ihtiyacınız var?

Bizimle iletişime geçin