Crescendo

Bir saatten az süre içinde bir orkestra gibi çalın!

30 dakika - 2 Saatler
Kapalı alan
İşbirlikçi
16 - Sınırsız

Hakkımızda

Orchestrate etkinliğinin yaratıcılarından bir başka inanılmaz, tamamen eşsiz ve klasik bir takım oluşturma tecrübesi daha. Crescendo özel olarak sıkışık konferans programlarına uyabilmesi için, kısa sürede ve tek bir salonda asgari rahatsızlık verecek şekilde tasarlanmıştır.

Gerçekten de katılımcılarınızın sandalyelerinden bile kalkmaları gerekmez! Keman veya viyolalarına alıştıktan sonra tecrübeli müzisyenlerimiz tüm gruba gayet hoş bir bestenin nasıl çalınacağını öğreteceklerdir. Kendilerine güvenleri arttıkça katılımcıların birlik duyguları bu ilhâm verici deneyimi pekiştiren arka plandaki müziğin etkisiyle beraber daha da güçlenir. Neden Crescendo? Günümüzün çalışma ortamlarında gitgide artan baskılar hem şirketler hem de çalışanlarına çeşitli birçok zorluklar yüklüyor. Stres, kötü iletişim, düşük moral ve motivasyon, bireyler ile şirketlerin hedeflerine ulaşmalarına engel olabiliyor. Crescendo etkinliği iş/özel yaşam dengesini öne çıkararak olumlu hava ve istek yaratılmasını sağlıyor. Tüm şirketinizin, görünürde imkânsız olan birlikte klasik müzik çalmayı birlikte başarmalarının yaratacağı gücü hayal etmeye çalışın. Konferans veya kritik toplantılarınız sırasında kısa bir müzikli ara vermek sadece mesajlarınızın yerine ulaşmasına yardımcı olmakla kalmaz ayrıca dinleme, iş arkadaşlarıyla uyum ve eğlence gibi çok önemli kavramların da pekişmesini sağlar. Konferans oturumları arası veya yemek sonrası slotunda konumlanan Crescendo etkinliği basit, zarif ama gösterişli ve enerjilendirici bir takım oluşturma etkinliğidir.

 

  • Kilit Kurumsal Yararlar
  • Farklı İşlevlerde İşbirliği
  • Konferans Kaynaştırıcı
  • Mükemmelliği Keşfetme
  • Eğlence & Motivasyon
  • Yaratıcılığı Uyarma
  • Takım Dinamikleri
  • Takımları Kaynaştırma

Öğrenme Sonuçları

Çoğu insan bir saatten az bir zamanda bir klasik müzik eserini çalmayı öğrenemez ancak bir sinerji içinde çalışan bir grup insan bunu yapabilir. Değişen piyasalarda, takım üyelerinin; optimal hız ve verimlilikte aksiyona geçip reaksiyon göstermek açısında takımın verimliliğini muhafaza etmek adına kendi beceri ve rollerini hızlı bir şekilde uyarlayabilmeleri hayati önem taşımaktadır. Crescendo, normal hayatlarına dönmeden önce belli bir süre zarfında neleri başarabildikleri konusunda hayrete düşen katılımcılarla çok daha fazlasını gerçekleştirmektedir.

Related Testimonial

Tamamen benzersiz ve çok güçlü bir etkinlik arıyorduk! Crescendo etkinliğiyle karşılaştık. Bizim düşünce yapımızı tamamen değiştirdi ve bütüncül bir odaklanma ve uygulamayla algıladığımız limitlerin ötesine nasıl geçebileceğimizi bizlere gösterdi!

Ericsson

Contact Us