Global Innovation Game

Dragons' Den tarzı oyun

45 dakikalar - 2 Saatler
Kapalı alan
Rekabetçi / Katılımcı
18 - Sınırsız

Hakkında

Organize edin:Eşit şekilde Nesne, Teknik ve Veri kartları olacak şekilde her bir ekibe oyun kartları dağıtılmış bulunmaktadır.

Yenilik yapın: Ekip üyeleri daha sonrasında her bir renkten bir kart seçmekte ve Akıllı Nesne, Servis ya da Alet seçeneklerinden birini oluşturmaktadır.

Doğrulayın:Her bir ekip masadan en iyi fikri almakta, seçilen ekip fikrini doğrulamakta ve tüm odaya hitaben iki dakikalık bir sunum hazırlamaktadırlar.

Sunum: Tüm ekipler, kendi fikirlerini odaya sunmaktadırlar.

Yatırım alın: Daha sonrasında ekipler, en çok beğendikleri fikre para yatıran bankerimizden yatırım almaktadırlar.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Global Innovation Game, gün içinde kullandığımız teknik cihazlardan bir an olsun kurtulmak amacıyla tasarlanmıştır. Y kuşağı yaradılışını canlandırmaktadır. Global Innovation Game, herşeyi aslına döndürmekte, arama motorlarının, PowerPoints & ekranların yardımı olmadan herkesin açık bir şekilde konuştuğu, yenilikçi ve yaratıcı fikirleri ortaya koyduğu bir ortam yaratmaktadır. Global Innovation Game, eğlenceli ve yaratıcılığı ödüllendiren ve en yenilikçiyi ödüllendiren taltif edici bir etkinliktir.

Related Testimonial

The Global Innovation Game, hem eğlenceli hem heyecan verici olmakla birlikte, mini ekipler halinde farklı şekillerde düşünme ve çalışmamız için gerçekten çok faydalı olmuştur. Öğleden sonra çalışma masamıza döndüğümüzde hepimiz gerçekten çok yüksek bir enerjiye sahiptik ve kesinlikle artık farklı şekillerde düşünebiliyorduk.

Shauna Callagy
Coyne Research

Contact Us