Need 4 Speed

Temel süreç gelişimi oyunu

1 - 2 Saatler
Kapalı alan
Rekabetçi / Katılımcı
10 - Sınırsız

Hakkında

Model araba parçalarından oluşan bir yığınla karşı karşıya kalan takımlar, rekor sürede model arabaların birbirine geçen parçalarını birleştirmek için son süratle vites yükseltmek zorundadırlar. Takımlar etkin ötesi montaj hatları oluşturma ve birbiri ardına gelen yapım sürelerinden saniyeler tıraşlamak zorunda olduğu süreçte akışın optimize edilmesi başarı için kritik önemdedir.

Her arabanın kendine özgü stili ve geçmeli parçalarının olduğunun anlaşılmasıyla baskı daha da yoğun hissedilir. Kalite her şey demektir; aile arabasından spor ciplere kadar son ürünün kesin müşteri beklentisine cevap vermesi gerekir. Sürat ödüllendirilir ama küçük hatalar takımları lider panosunda aşağılara kaydırır. Öğrenim ilerledikçe ve her safha gözden geçirildikçe odak noktası bireysel takım sürelerinden takımlar arasında en iyi uygulamayı paylaşmaya ve olabilecek en iyi toplam üretim süresine ulaşmaya doğru değişir.

En son grup süreleri daha önceki katılımcıların "tüm zamanların en iyi" sonuçlarıyla karşılaştırılıp ölçülür. Süreç iyileştirmeyi keşfetmek için bundan daha önemli bir zaman hiç olmamıştı, Need 4 Speed eğlence uygulaması içerisinde tartışmayı başlatmak için harika bir platformdur. Araba modellerinin süper çekici tasarımları ile taktiksel yapıları, tüm katılımcıların içinde gizlenen çocuğu ortaya çıkarmayı garanti eder.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Bu aktivite, belli başlı endüstri gruplarının, konuya dahil olma ve uygulama bağlamında en iyi ygulamaları ve süreç gelişimini keşfetmeleri, bunlaraı uygulamaları ve anlamalarıa yönelik olarak tasarlanmıştır. Need 4 Speed etkinliği, sürekli bir metodoloji uygulandığında ve tüm ekip üyeleri değişiklikleri benimseyip bunları uygulamaya koyduğunda süreçlerin nasıl geliştirilebildiğini açıkça göstermektedir.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Sonuçları

Need 4 Speed için kullanılan arabalar yüksek kaliteli ve dayanıklıdır. Takım oluşturma çalışması sonrasında dilerseniz bunların bir kısmını veya hepsini bir derneğe bağışlayabilirsiniz.

Request a Quote