Marka Farkındalığı

Personelinizin şirket markasına dahil edilmesi ve marka temsilcisi olarak görev almalarının teşvik edilmesi

teams participating in animate team building activity

Çalışanların sürece daha da fazla dahil edilmesi ve şirket markasına katılımlarını sağlamak amacıyla ekiplerin bir bütün halde çalışır duruma getirilmesi. Çalışanlarınızın birer marka temsilcisi haline getirilmesi yönünde atılan adımların çalışanların şirkette kalması ve marka değeri açısında önemli bir etkiye sahiptir. Çalışanlar, müşteriler tarafından, güvenilir bir bilgi kaynağı olarak ele alınmaktadırlar. Bu sebeple, iletişim halinde oldukları insanlarla duygusal bağlar kurmalarına yardım edecek şekilde, bunlar amarka sahiciliğini meydana getirmektedirler.

Markanınşirket kültürü ve değer beyanınınayrılmaz bir parçası olması gerekmektedir. Çalışanların, etkili ve düzgün bir şekilde iletişim kurmak ve bu doğrultuda faaliyet göstermek açısından markayı ve bilgi birikimini anlamış olması gerekmektedir. Bu da çalışanların şirketin marka stratejisi ve bir dereceye kadar da bunun geliştirilmesine dahil olan personeldeki herkese yönelik fırsatlar konusunda eğitilmiş olmasını gerektirmektedir. Bu da departmanlar arasında güven işbirliği ve birlikte iş yapabilme gereksinimini ortaya koymaktadır.

Liderler çalışanların marka temsilcilerine dönüştürülmesi konusunu gerçekleştirmek durumundadır. Aynen şirket kültüründe olduğu gibi, liderlerin sürekli olarak ve net bir şekilde markayla yatıp kalkmaları gerekmektedir. Marka odaklı liderlik eğitimi programları, kendi ekiplerindeki marka hedeflerini geliştirmeye yönelik stratejilerin geliştirilmesi konusunda liderlere büyük fayda sağlamaktadır.

Markayla İlişkili Takım Kurma Etkinlikleri Birçok Catalyst Global Takım Kurma etkinliği bulunmakta olup bunlar; personel günleri, liderlik eğitimi veiş başı programları şeklinde sıralanabilmekte ve bunlar çalışanların süreçlere katılmasını daha da güçlendirmekte ve marka ve marka stratejisi hakkında daha fazla bilgi sahibi olmalarını sağlamaktadır, işte tam da burada marka farkındalığı gelişimi konusunda Catalyst'in en popüler takım kurma programalrını bulacaksınız.

Size uygun en popüler programlarımıza göz atın.
Karar verme konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Başka bir şey mi arıyorsunuz?

Bizimle irtibata geçiniz

Related Articles