Personel Kutlamaları

2021 yılında yıl sonu partisi düzenlemek bir ayrıcalıktır. Personeli bilgilendirme zamanıdır. Ağ kurun, canlanın ve birlikte eğlenin. Bireysel, Hibrit ya da Uzaktan farketmeksizin - tam da sizin için bir çözümümüz var!

2021 yılında yıl sonu partileri düzenlemek bir ayrıcalıktır. Ayrıca, ekip liderlerinin neler başarıldığı konusunda bilgilendirme yapması için bu partiler harika bir fırsattır. Tatil partisi, çalışanlara neden şirketinizi seçtiklerini hatırlatmanın iyi bir yoludur. Ortaklık duygusunu ve ekip ruhunu sağlamlaştırma fırsatıdır. İnsanlara onları önemsediğinizi ve çalışmalarını takdir ettiğinizi hissettirin.

Başarılı bir yıl sonu etkinliğinin kilit unsuru planlamadır. Astute İK yöneticileri hedeflere odaklı ve nihai başarıyı garanti eden etkinlik yapısını oluşturmak için bir ya da iki ekip kurma aktivitesi dahil etmenin değerini biliyorlar.

Ağ kurun!

Personel partileri çalışanlar için ağ kurma ve birbirleriyle etkileşime geçme ve yöneticiler için resmi olmayan bir ortam zamanıdır. Bazı çalışanların buzları kırması ve tatil partilerinde etkileşime geçmesi zordur. Buz kırıcılarla bunun üstesinden gelinebilir. Yıl sonu partisinde ağ kurmayı cesaretlendirmek için tavsiye edilen aktiviteler rahatlatıcı ve dahil edicidir, ayrıca kahkahalara boğar.

Çevrimiçi mi? Swipe Face – House Party!'i deneyin. Yüz yüze ya da hibrit mi? Knowing Me Knowing you ya da Human Bingo Festive'yi deneyin. Bu oyunlar içeriğe göre tamamen özelleştirilebilir.

Canlanın!

Tatil partileri çalışanları canlandırmanın harika bir yoludur. Bu yıl hepimizin sizce de buna ihtiyacı yok mu? Ekip kurma aktiviteleri eğlence, ortak anı oluşturma ya da hep birlikte gülme kaynağı olabilir.

Quickfire harika bir seçimdir! Yüksek enerjili bir salon oyunu olarak özellikle tasarlanmış bu oyun en popüler akşam ve akşam yemeği etkinliğimizdir. Artık, Quickfire hibrit ya da uzaktan çalışan ekipler için de mevcut. İstediğiniz meydan okumaları seçin. Benzersiz Festive version!'u deneyin. Hatta biraz ciddi şirket odaklı sorular bile olabilir! Bu çılgın bir eğlence.

Go Team platformumuz, yıl sonu partileri için popüler olan çeşitli şenlik temalı seçenekler sunar. Eğer dışarı çıkıyorsanız ve eski bir avdaysanız, GPS treasure hunt'ın herkesi bir kutlama havasına sokacağından emin olabilirsiniz! Uzaktan çalışanlar için, ekibinizin Escape the Blizzard ile kışı hissetmelerini veya Race Around the World Festive'de Noel Baba'nın kızağına yardım etmesini öneriyoruz.

Yüz yüze bir yıl sonu partisi düzenliyorsanız, birlikte bir şeyler yaratmanın keyfini kaçıramazsınız. Flat Out Sleigh Ride, ekibinizin kızaklar yapmasını ve bu kızakları yarıştırmasını sağlayacaktır. Neden temalı Big Picture ya da ekip olarak hoş müzikler yapabileceğiniz Crescendo olmasın? Impact ya da bir diğer CSR Activity'de yer alırken dilediğiniz yere bağış yapın. Sınırsız seçenekler!

Size uygun en popüler programlarımıza göz atın.
Karar verme konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Başka bir şey mi arıyorsunuz?

Bizimle irtibata geçiniz

Related Articles