Beat the Box Rescue Santa

Noel Baba’yı ve Kutlama Dönemi’ni kurtarın!

1 - 1.5 Saatler
Kapalı alan ve açık alan
Rekabetçi / İşbirlikçi
10 - Sınırsız

Hakkımızda

Beat the Box Rescue Santa, şenlik temalı bulmacaları barındıran orijinal Beat the Box etkinliğinin neşeli bir uyarlamasıdır. Ekiplerin geri sayımı durdurmaya yarayan özel bir şifreyi kırmaları için sınırlı süreleri vardır. Orijinal Beat the Box ile aynı çizgide ilerleyen bu etkinlikte, odada işe yarayan tek faydalı araç, her ekibin sahip olduğu kilitli bir alüminyum kutusudur. İlk adım, bu kutuları açmaktır. Ekipler, kutularda kırılması gereken şifrelerin ve çözülmesi gereken gizemlerin olduğu çantalar bulur. Son çantada ise katılımcılar birtakım harflerle karşılaşır. Eğer tüm harfler doğru sırada yerleştirilirse, önceden belirlenmiş bir slogan yada motto ortaya çıkar ve bu sayede kod çözülmiş olur. Dolayısıyla, geri sayım durur ve oyun da biter.

Öğrenme Sonuçları

Tıpkı Beat the Box gibi Rescue Santa da bir ekipte yer alan tüm oyuncuların katılımını gerektiren kapsamlı bir oyundur. Çeşitli görevlerin içerildiği bu etkinlikte, farklı becerilere ve yaratıcı çözümlere ihtiyaç duyulmaktadır.

Tıpkı orijinal “Beat the Box” gibi bu oyunun sonunda da ekipler oyunu durdurmaya yarayan doğru şifreyi elde etmek için tüm ipuçlarını bir araya getirmeleri yönünde iş birliği yapmalıdırlar. Burada ekip çalışması son derece önemlidir. Beat the Box Rescue Santa oyunu, Noel partinizi, buluşmalarınızı veya kutlamalarınızı eğlenceli ve ilgi çekici hale getirip ekip üyelerini birbirine yakınlaştırmaya yarayan harika bir etkinliktir.

Related Testimonial

I was proud to see everybody connecting with each other, sharing moments of fun and joy, and demonstrating, once again, that together as a team, everybody achieves more.

George Savva - General Manager
Vassiliko Cement Works

Contact Us